Αποτελέσματα πρόγραμμα βαθμολογίες Ε.Π.Σ.Θ. (21-22/4/2018)

Με την 23η Αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΘ και την 22η Αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΘ συνεχίστηκε το τοπικό πρωτάθλημα
Τα αποτελέσματα το πρόγραμμα και οι βαθμολογίες
Α’ Κατηγορία (23η αγωνιστική)
Αγία Παρασκευή-Διαγόρας 1-2
Κυριακή 22/4

Γηπ. Πτελεού ( 11 π.μ.): Πρωτεσίλαος-Αίας Σούρπης ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 11 π.μ.): Παγασητικός-Άνθιμος Γαζής ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ
Γηπ. Σαρακηνού ( 11 π.μ.): Σαρακηνός-Μαγνησιακός ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ
Γηπ. Σκιάθου ( 12 μ.): Σκιάθος-Ακρόπολη ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ. ΜΠΑΣΔΑΝΗ
Γηπ. Αγίας Παρασκευής ( 4. μ.μ.): Ηρακλής-Πηλέας ΡΟΥΣΗΣ ΓΟΡΓΟΡΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ
Γηπ. Αγχιάλου ( 4. μ.μ.): Πύρασος-Θησέας ΣΚΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χ. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Η βαθμολογία
1.ΘΗΣΕΑΣ …………………..59
======================
2. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ……….56
3. ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ………….43
4. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ …………….41
5. ΑΚΡΟΠΟΛΗ ……………..37
6. ΠΥΡΑΣΟΣ ………………….33
7. ΣΚΙΑΘΟΣ …………………..32
8. ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ………….28
9. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ………….27
10. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ …….19
11. ΗΡΑΚΛΗΣ………………….17
————————————–
12. ΠΗΛΕΑΣ……………………16
=======================
13. ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ …………..14
14. ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ………..7

Β’ Κατηγορία (22η αγωνιστική)
Α’ όμιλος
Μακρινίτσα-Αγία Άννα 0-3
Ιωλκός-Α.Ε. 2002 0-3
Λεχώνια-Ιάσων Α.Μ. 0-1
Κυριακή 22/4

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 4. μ.μ.): Εθνικός-Τοξότης ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ
Γηπ. Αργαλαστής ( 4. μ.μ.): Κένταυρος Ν.Π.-Ν. Μαγνησιακός ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ
Ν.Α. Νίκης-Δύναμη (δεν ορίστηκε)
Ρεπό: Ελευθεριακός
Η βαθμολογία
1.ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ …………………52

=======================
2. ΤΟΞΟΤΗΣ ……………………49
————————————–
3. ΑΕ 2002 ……………………..42
4. ΙΑΣΩΝ Α. ΜΕΡΙΑΣ………..37

5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ …………..31
6. ΕΘΝΙΚΟΣ …………………….30
7. ΔΥΝΑΜΙΣ …………………….19
——————————————-
8. ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ………………..19
==========================
9. ΕΝΩΣΗ ΛΕΧ. ΝΗΛΕΑ ……..18

10. ΝΕΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ….17
11. ΙΩΛΚΟΣ …………………………8
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. Π. …………7
13. Ν.Α. ΝΙΚΗΣ …………………..5

Β’ όμιλος
Μικροθήβες-Μυρμιδόνες 0-1
Ερμής-Απόλλων Καν. 5-2
Αγροτικός-Αχιλλέας 1-3
Αστέρας-Άθλος 3-3

Κυριακή 22/4
Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος ( 4. μ.μ.): Πανιώνιος-Δάφνη ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
Γηπ. Αγίων Θεοδώρων ( 4. μ.μ.): Ηρακλής Αγ.Θ.-Αγχίαλος ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Ρεπό: Δήμητρα

Η βαθμολογία
1. ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ…54
==============================
2. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ……………………..46
————————————————
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ……………………….40
4. ΔΑΦΝΗ ………………………………39
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ………..35
6. ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ …………………….33
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ…………..31

———————————————-
7. Φ.Θ. ΑΓΧΙΑΛΟΣ …………………..29
============================
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ………….23
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔ. ………….10
11. ΑΘΛΟΣ………………………………….10
12. ΕΡΜΗΣ …………………………………8
13. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΪΔΙΝΙΟΥ…………..3

Αποτελέσματα πρόγραμμα βαθμολογίες Ε.Π.Σ.Θ. (21-22/4/2018)