Γ’ ΕΘΝΙΚΗ Ξεκίνημα με ντέρμπι Νίκη-Ρήγας

Με ντέρμπι Νίκη-Ρήγας θα  γινει το ξεκίνημα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, ενώ ο Ολυμπιακός ξεκινά το πρωτάθλημα απο το Καρπενήσι  ο ΝΠΣ Βόλος θα υποδεχτεί τον Αστέρα Ιτέας  και ο ΓΣΑ κάνει ρεπό

Στην 8η αγωνιστική γίνεται το ντέρμπι Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

1η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου    –             Αχιλλέας Φαρσάλων

Θήβα    –             ΑΟ Σελλάνων

ΑΠΟΚ Βελούχι  –             Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου        –             Ρήγας Φεραίος

Διγενής Νεοχωρίου        –             Αμβρυσσέας Διστόμου

ΝΠΣ Βόλος          –             Αστέρας Ιτέας

Ρεπό:                   ΓΣ Αλμυρός

 

2η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρός         –             Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων      –             Θήβα

ΑΟ Σελλάνων    –             Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου         –             Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος –             ΝΠΣ Βόλος

Αμβρυσσέας Διστόμου –             Αστέρας Ιτέας

Ρεπό:                   ΑΠΟΚ Βελούχι

 

3η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου    –             Θήβα

ΑΠΟΚ Βελούχι   –             ΓΣ Αλμυρός

Νίκη Βόλου        –             Αχιλλέας Φαρσάλων

ΝΠΣ Βόλος          –             ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας   –             Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας Διστόμου –             Ρήγας Φεραίος

Ρεπό:                   Διγενής Νεοχωρίου

 

4η αγωνιστική

ΑΠΟΚ Βελούχι   –             Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα    –             Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρός         –             Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων      –             ΝΠΣ Βόλος

ΑΟ Σελλάνων    –             Αμβρυσσέας Διστόμου

Ολυμπιακός Βόλου         –             Ρήγας Φεραίος

Ρεπό:                   Αστέρας Ιτέας

 

5η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου    –             Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου        –             ΑΠΟΚ Βελούχι

ΝΠΣ Βόλος          –             Θήβα

Αστέρας Ιτέας   –             ΓΣ Αλμυρός

Αμβρυσσέας Διστόμου –             Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου         –             ΑΟ Σελλάνων

Ρεπό:                   Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου        –             Οπούντιος Μαρτίνου

Νίκη Βόλου        –             ΝΠΣ Βόλος

ΑΠΟΚ Βελούχι   –             Αστέρας Ιτέας

Θήβα    –             Αμβρυσσέας Διστόμου

ΓΣ Αλμυρός         –             Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων      –             Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό:                   ΑΟ Σελλάνων

 

7η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου    –             ΝΠΣ Βόλος

Αστέρας Ιτέας   –             Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου –             Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος –             ΑΠΟΚ Βελούχι

Ολυμπιακός Βόλου         –             Θήβα

ΑΟ Σελλάνων    –             ΓΣ Αλμυρός

Ρεπό:                   Αχιλλέας Φαρσάλων

 

8η αγωνιστική

Αστέρας Ιτέας   –             Οπούντιος Μαρτίνου

ΝΠΣ Βόλος          –             Αμβρυσσέας Διστόμου

Διγενής Νεοχωρίου        –             Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου        –             Ολυμπιακός Βόλου

ΑΠΟΚ Βελούχι   –             ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός         –             Αχιλλέας Φαρσάλων

Ρεπό:                   Θήβα

 

9η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου    –             Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρήγας Φεραίος –             Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου         –             ΝΠΣ Βόλος

ΑΟ Σελλάνων    –             Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων      –             ΑΠΟΚ Βελούχι

Θήβα    –             ΓΣ Αλμυρός

Ρεπό:                   Νίκη Βόλου

 

10η αγωνιστική

Ρήγας Φεραίος –             Οπούντιος Μαρτίνου

Αμβρυσσέας Διστόμου –             Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας   –             ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου        –             Αχιλλέας Φαρσάλων

Νίκη Βόλου        –             ΓΣ Αλμυρός

ΑΠΟΚ Βελούχι   –             Θήβα

Ρεπό:                   ΝΠΣ Βόλος

 

11η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου    –             Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων    –             Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων      –             Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρός         –             ΝΠΣ Βόλος

Θήβα    –             Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου        –             ΑΠΟΚ Βελούχι

Ρεπό:                   Αμβρυσσέας Διστόμου

 

12η αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων    –             Οπούντιος Μαρτίνου

 

Ρήγας Φεραίος –             Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας Διστόμου –             ΓΣ Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας   –             Θήβα

ΝΠΣ Βόλος          –             ΑΠΟΚ Βελούχι

Διγενής Νεοχωρίου        –             Νίκη Βόλου

Ρεπό:                   Ολυμπιακός Βόλου

 

13η αγωνιστική

 

Αχιλλέας Φαρσάλων      –             ΑΟ Σελλάνων

ΓΣ Αλμυρός         –             Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα    –             Ρήγας Φεραίος

ΑΠΟΚ Βελούχι   –             Αμβρυσσέας Διστόμου

Νίκη Βόλου        –             Αστέρας Ιτέας

ΝΠΣ Βόλος          –             Διγενής Νεοχωρίου

Ρεπό:                   Οπούντιος Μαρτίνου

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ Ξεκίνημα με ντέρμπι Νίκη-Ρήγας

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |