Μουντιάλ 2018…πανόραμα

Το πανόραμα του Μουντιάλ 2018. Τι έγινε ως τώρα…το υπόλοιπο πρόγραμμα
1ος όμιλος

1η αγωνιστική:
Ρωσία-Σαουδική Αραβία 5-0
Αίγυπτος-Ουρουγουάη 0-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ρωσία 3
Ουρουγουάη 3
Αίγυπτος 0
Σαουδική Αραβία 0

2η αγωνιστική: Ρωσία-Αίγυπτος (19/6), Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία (20/6)
3η αγωνιστική: Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος (25/6), Ουρουγουάη-Ρωσία (25/6)
================================================================
2ος όμιλος

1η αγωνιστική:
Μαρόκο-Ιράν 0-1
Πορτογαλία-Ισπανία 3-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ιράν 3
Ισπανία 1
Πορτογαλία 1
Μαρόκο 0

2η αγωνιστική: Πορτογαλία-Μαρόκο (20/6), Ιράν-Ισπανία (20/6)
3η αγωνιστική: Ιράν-Πορτογαλία (25/6), Ισπανία-Μαρόκο (25/6)
=======================================================
3ος όμιλος

1η αγωνιστική
Γαλλία-Αυστραλία 2-1
Περού-Δανία 0-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Γαλλία 3
Δανία 3
Αυστραλία 0
Περού 0

2η αγωνιστική: Γαλλία-Περού (21/6), Δανία-Αυστραλία (21/6)
3η αγωνιστική: Αυστραλία-Περού (26/6), Δανία-Γαλλία (26/6)
=====================================================
4ος όμιλος
1η αγωνιστική

Αργεντινή-Ισλανδία 1-1
Κροατία-Νιγηρία 2-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Κροατία 3
Αργεντινή 1
Ισλανδία 1
Νιγηρία 0

2η αγωνιστική: Αργεντινή-Κροατία (21/6), Νιγηρία-Ισλανδία (22/6)
3η αγωνιστική: Ισλανδία-Κροατία (26/6), Νιγηρία-Κροατία (26/6)
=====================================================
5ος όμιλος

1η αγωνιστική:
Κόστα Ρίκα-Σερβία 0-1
Βραζιλία-Ελβετία 1-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σερβία 3
Βραζιλία 1
Ελβετία 1
Κόστα Ρίκα 0
2η αγωνιστική: Βραζιλία-Κόστα Ρίκα (22/6), Σερβία-Ελβετία (22/6)
3η αγωνιστική: Σερβία-Βραζιλία (27/6), Ελβετία-Κόστα Ρίκα (27/6)
======================================================
6ος όμιλος

1η αγωνιστική
Γερμανία-Μεξικό 0-1
Σουηδία-Νότια Κορέα 1-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Μεξικό 3
Σουηδία 3
Γερμανία 0
Ν.Κορεα 0
2η αγωνιστική: Γερμανία-Σουηδία (23/6), Νότια Κορέα-Μεξικό (23/6)
3η αγωνιστική: Νότια Κορέα-Γερμανία (27/6), Μεξικό-Σουηδία (27/6)
=========================================================
7ος όμιλος

1η αγωνιστική:
Βέλγιο-Παναμάς 3-0
Τυνησία-Αγγλία 1-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Βέλγιο 3
Αγγλία 3
Τυνησία 0
Παναμάς 0
2η αγωνιστική: Βέλγιο-Τυνησία (23/6), Αγγλία-Παναμάς (24/6)
3η αγωνιστική: Αγγλία-Βέλγιο (28/6), Παναμάς-Τυνησία (28/6)
======================================================
8ος όμιλος

1η αγωνιστική: Πολωνία-Σενεγάλη (19/6), Κολομβία-Ιαπωνία (19/6)
2η αγωνιστική: Ιαπωνία-Σενεγάλη (24/6), Πολωνία-Κολομβία (24/6)
3η αγωνιστική: Ιαπωνία-Κολομβία (28/6), Σενεγάλη-Κολομβία (28/6)

Μουντιάλ 2018…πανόραμα