Οι αγώνες της ΕΠΣΘ (21-22/4/2018)

Με την 23η Αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΘ και την 22η Αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΘ συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το τοπικό πρωτάθλημα
Το πρόγραμμα και οι βαθμολογίες
Α’ Κατηγορία (23η αγωνιστική)
Σάββατο 21/4

Γηπ. Αγίας Παρασκευής ( 4. μ.μ.): Αγία Παρασκευή-Διαγόρας ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ
Κυριακή 22/4
Γηπ. Πτελεού ( 11 π.μ.): Πρωτεσίλαος-Αίας Σούρπης ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 11 π.μ.): Παγασητικός-Άνθιμος Γαζής ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ
Γηπ. Σαρακηνού ( 11 π.μ.): Σαρακηνός-Μαγνησιακός ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ
Γηπ. Σκιάθου ( 12 μ.): Σκιάθος-Ακρόπολη ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ. ΜΠΑΣΔΑΝΗ
Γηπ. Αγίας Παρασκευής ( 4. μ.μ.): Ηρακλής-Πηλέας ΡΟΥΣΗΣ ΓΟΡΓΟΡΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ
Γηπ. Αγχιάλου ( 4. μ.μ.): Πύρασος-Θησέας ΣΚΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χ. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Η βαθμολογία
1.ΘΗΣΕΑΣ …………………..59
======================

2. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ……….53
3. ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ………….43
4. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ …………….41
5. ΑΚΡΟΠΟΛΗ ……………..37
6. ΠΥΡΑΣΟΣ ………………….33
7. ΣΚΙΑΘΟΣ …………………..32
8. ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ………….28
9. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ………….27
10. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ …….19
11. ΗΡΑΚΛΗΣ………………….17
————————————–
12. ΠΗΛΕΑΣ……………………16
=======================
13. ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ …………..14
14. ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ………..7
* Αγ. Παρασκευή και Πρωτεσίλαος έχουν έναν αγώνα λιγότερο, ενώ η Σκιάθος έχει δύο αγώνες λιγότερους.

Β’ Κατηγορία (22η αγωνιστική)
Α’ όμιλος
Σάββατο 21/4

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 4. μ.μ.): Ιωλκός-ΑΕ 2002 ΛΙΑΓΚΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΟΥΦΙΟΣ
Γηπ. Πορταριάς ( 4. μ.μ.): Μακρινίτσα-Αγία Άννα ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ. ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Γηπ.Λεχωνίων ( 4. μ.μ.): Ενωση Λεχώνια/Νηλέας -Ιάσων Α.Μ. ΡΟΥΣΗΣ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Κυριακή 22/4
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 4. μ.μ.): Εθνικός-Τοξότης ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ
Γηπ. Αργαλαστής ( 4. μ.μ.): Κένταυρος Ν.Π.-Ν. Μαγνησιακός ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ
Ν.Α. Νίκης-Δύναμη (δεν ορίστηκε)
Ρεπό: Ελευθεριακός
Η βαθμολογία
1.ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ …………………49
=======================
2. ΤΟΞΟΤΗΣ ……………………49

————————————–
3. ΑΕ 2002 ……………………..39
4. ΙΑΣΩΝ Α. ΜΕΡΙΑΣ………..34
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ …………..31
6. ΕΘΝΙΚΟΣ …………………….30
7. ΔΥΝΑΜΙΣ …………………….19
——————————————-
8. ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ………………..19
==========================
9. ΕΝΩΣΗ ΛΕΧ. ΝΗΛΕΑ ……..18
10. ΝΕΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ….17
11. ΙΩΛΚΟΣ ……………………………8
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. Π. …………7
13. Ν.Α. ΝΙΚΗΣ …………………..5

Β’ όμιλος
Σάββατο 21/4

Γηπ .Ι.Μ.Δημητριάδος ( 4. μ.μ.): Ερμής-Απόλλων Καναλίων ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ
Γηπ .Αιδινίου ( 4. μ.μ.): Αγροτικός-Αχιλλέας ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Γηπ. Ριζομύλου ( 4. μ.μ.): Αστέρας-Άθλος ΠΛΑΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΠΟΛΤΣΗΣ
Γηπ. Μικροθηβών ( 4. μ.μ.): Μικροθήβες-Μυρμιδόνες ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΓΟΡΓΟΡΗΣ ΣΦΥΡΗΣ
Κυριακή 22/4
Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος ( 4. μ.μ.): Πανιώνιος-Δάφνη ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
Γηπ. Αγίων Θεοδώρων ( 4. μ.μ.): Ηρακλής Αγ.Θ.-Αγχίαλος ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Ρεπό: Δήμητρα

Η βαθμολογία
1. ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ…54

==============================
2. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ……………………..43
————————————————
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ……………………….40
4. ΔΑΦΝΗ ………………………………39
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ………..34
6. ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ …………………….33
7. Φ.Θ. ΑΓΧΙΑΛΟΣ …………………..29
———————————————-
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ…………..28
============================
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ………….23
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔ. ………….10
11. ΑΘΛΟΣ………………………………….9
12. ΕΡΜΗΣ …………………………………5
13. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΪΔΙΝΙΟΥ…………..3

Οι αγώνες της ΕΠΣΘ (21-22/4/2018)