Οι διαιτησίες στην ΕΠΣΘ

Με την 18η αγωνιστική στην Α΄ Κατηγορία της ΕΠΣΘ και τη 14η στη Β’ Κατηγορία συνεχίζεται το τοπικό πρωτάθλημα και για το οποίο ορίστηκαν και οι διαιτητές.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγόνων του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ έχουν ως εξής:

Α’ ΕΠΣΘ 18Η

18η 19-Φεβ-17 11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Β. ΑΡΗΣ ΜΕΛ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Π.

18η 19-Φεβ-17 12:00 ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΜΠΟΥΡΟΥΣ

18η 19-Φεβ-17 12:00 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ

18η 19-Φεβ-17 15:00 ΠΤΕΛΕΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

18η 19-Φεβ-17 15:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΠΥΡΑΣΟΣ ΑΙΑΣ ΚΟΥΣΤΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

18η 19-Φεβ-17 15:00 ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΓΟΡΓΟΡΗΣ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ.

18η 19-Φεβ-17 15:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΡΟΥΣΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΕΔΙΜΗΝΙΟΥ ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΥΡΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

 

Β’ ΕΠΣΘ 14Η

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14η 18-Φεβ-17 15:00 ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΔΑΦΝΗ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ ΒΑΡΑΛΗΣ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ

14η 18-Φεβ-17 15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΤΟΞΟΤΗΣ ΠΗΛΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

14η 18-Φεβ-17 15:00 ΑΓ. Γ.ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΕ 2002 ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΣΑΒΒΑΣ

14η 18-Φεβ-17 15:00 ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΣΦΥΡΗΣ

14η 19-Φεβ-17 11:00 ΑΓ. Γ.ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΓΟΡΓΟΡΗΣ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ.

14η 19-Φεβ-17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΥΣΤΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14η 18-Φεβ-17 15:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΠΛΑΚΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

14η 18-Φεβ-17 15:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

14η 19-Φεβ-17 15:00 OLIMPICO ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΑΚΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ

14η 19-Φεβ-17 15:00 ΕΥΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΘΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

14η 19-Φεβ-17 15:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Π.

ΝΑ ΝΙΚΗΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΥΡΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

Οι διαιτησίες στην ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |