Οι διαιτητές στην τελευταία αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Με τα παιχνίδια της 30ής αγωνιστικής θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (21/5) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των τεσσάρων ομίλων.

Τα ματς θα ξεκινήσουν στις 17.00, αλλά οι αγώνες του 2ου ομίλου Διαγόρας Σεβαστής – Εθνικός Φιλιππιάδας, Ιστιαία – Αμβρακία Κωστακιών, Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Αστέρας Πετριτή – Πιερικός και Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Ρήγας Φεραίος έχουν ώρα έναρξης τις 15.30.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Λαγκαδάς – Ορφέας Ξάνθης

Κατής, Δράγος (Φλώρινας), Καρδάσης (Λέσβου)

Απόλλων Καλαμαριάς – Αλμωπός Αριδαίας

Σιδερίδης, Πρέσπαρης (Καστοριάς), Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Δόξα Προσκυνητών – Μακεδονικός Φούφα

Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης (Ξάνθης), Βερνέζης (Καβάλας)

Καμπανιακός – Καβάλα

Πολυχρόνης, Σαλτσίδης, Μηνούδης (Πιερίας)

Απόλλων Παραλιμνίου – Νάουσα

Τακίδης (Κιλκίς), Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας

Τζουμαλάκης, Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών)

2ος όμιλος

Αστέρας Πετριτή – Πιερικός

Ρίππης, Γκαρτζονίκας, Τσόγκας (Πρέβεζας)

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Ρήγας Φεραίος

Διώτης (Ευρυτανίας), Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Διαγόρας Σεβαστής – Εθνικός Φιλιππιάδας

Γκορτσίλας, Πάτρας, Φράγιος (Μακεδονίας)

Ιστιαία – Αμβρακία Κωστακιών

Τσιτσανούδης, Ακριβός (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πάνος, Γιώτης, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου

Γιούργας, Ξηρομερίτης, Μίχος (Κέρκυρας)

Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας

Πανυτσίδης (Κοζάνης), Τίκας, Στεφανής (Καρδίτσας)

Τηλυκράτης – Πύδνα Κίτρους

Γκιάφης, Κουτρομάνος, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)

3ος όμιλος

Αχαϊκή – Ζευγολατιό

Δραγάτης, Γούρνιας, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

Αστέρας Αμαλιάδας – Θήβα

Γκριτζέπης, Καματάκης, Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

Αιολικός – Δόξα Μεγαλόπολης

Καλογερόπουλος, Κολιάκος, Λεοντακιανάκος (Αθηνών)

Παναρκαδικός – Φωστήρας

Δρούζας, Λυκομήτρος (Αργολίδας), Μπουτσάλης (Λακωνίας)

Παναργειακός – ΠΑΟ Βάρδας

Τζαγκαράκης (Αχαΐας), Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Λουτράκι – Χαλκίδα

Σταυρόπουλος, Κορδάτος, Λιάπης (Ηλείας)

Ερμιονίδα – Παναχαϊκή

Καλανζής, Τσολακίδης, Ματσούκας (Αθηνών)

4ος όμιλος

Εργοτέλης – Θύελλα Ραφήνας

Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασιθίου), Αναστασάκης (Χανίων)

Ιάλυσος – Ηλυσιακός

Αντιπαριώτης, Σπυρόπουλος, Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

Κηφισιά – Προοδευτική

Φώτης, Πριόνας, Αργύρης (Εύβοιας)

Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Δημητρόπουλος, Πρέντζας, Σαββόγλου (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός – Ρόδος

Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Βασιλάκης, Μαχαίρας (Αθηνών)

Τριγλία Ραφήνας – Εθνικός

Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Βαξεβανέλης, Αραβίδης (Αθηνών)

Άγιος Ιερόθεος – Ατσαλένιος

Καρυοφύλλης, Μουμπογιατζόγλου, Καρακελές (Πειραιά)

Οι διαιτητές στην τελευταία αγωνιστική της Γ’ Εθνικής