Οι διαιτητές της Γ΄Εθνικής

 

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα «σφυρίξουν» τις αναμετρήσεις της 33ης αγωνιστικής σε 1ο και 2ο, της 26ης στον 3ο και της 29ης στον 4ο όμιλο της Γ΄Εθνικής.

Τα περισσότερα ματς θα διεξαχθούν την Κυριακή (8/5) στις 17:00, ενώ η μονομαχία Ιάλυσος-Εθνικός μετατέθηκε για την Τετάρτη (11/5) στις 13:00.

Το Σάββατο (7/5) ορίστηκαν σε κοινή ώρα (16:30) οι αγώνες Τράχωνες-ΟΦΗ και Επισκοπή-Φωστήρας, καθώς υπάρχει βαθμολογικό ενδιαφέρον για τους φιλοξενούμενους που ισοβαθμούν στην κορυφή του 4ου ομίλου.

Επίσης, το Σάββατο (7/5) στις 17:00 θα γίνουν οι αγώνες ΠΑΟ Κρουσώνα-Ηράκλειο και Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος (33η αγωνιστική)

Απόλλων Κρύας Βρύσης – Κοζάνη

Καραλιόλιος (Γρεβενών), Μωυσιάδης (Γρεβενών), Στεφούλης (Γρεβενών)

Άρης – Δόξα Δράμας

Δραγάτης (Χαλκιδικής), Δέλλιος (Πέλλας), Μίσκος (Πέλλας)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης

Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας), Χασιώτης (Δράμας)

Καβάλα – Θύελλα Φιλώτα

Πάλιουρας (Μακεδονίας), Τασόπουλος (Μακεδονίας), Λεζάης (Μακεδονίας)

Εορδαϊκός – Λαγκαδάς

Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Κόλλιας (Ηπείρου), Φαλτάκας (Γρεβενών)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Τζουμαλάκης (Σερρών), Καμπούρης (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών)

Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Καμπανιακός

Παπαργυρίου (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας)

2ος όμιλος (33η αγωνιστική)

Φαρκαδόνα – Ρήγας Φεραίος

Ξηρογιάννης (Βοιωτίας), Βογιατζής (Καρδίτσας), Κανιούρας (Καρδίτσας)

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δωτιεύς Αγιάς

Τάσης (Ηπείρου), Μωυσιάδης (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αχέρων Καναλακίου

Δραγούσης (Κιλκίς), Σκούρας (Μακεδονίας), Αβραμίδης-Σιδηρόπουλος (Κιλκίς)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πιερικός

Πούργας (Κερκύρας), Σκορδίλης (Κερκύρας), Αντωνίου (Ηπείρου)

Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου

Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Παπαδόπουλος (Κοζάνης), Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Οπούντιος Μαρτίνου – Αιγινιακός

Σχίζας (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Αθηνών), Μητρόπουλος (Αθηνών)

Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Τύρναβος

Φώτης (Ευβοίας), Πασχαλίδης (Ευβοίας), Περιβολάρης (Ευβοίας)

3ος όμιλος (26η αγωνιστική)

Κανάρης Νενήτων – Παναρκαδικός

Κουκούλας (Λέσβου), Καρμίρης (Λέσβου), Κάντας (Λέσβου)

Βύζας – Καλαμάτα

Μπαϊρακτάρης (Αθηνών), Κολιάκος (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)

Αιολικός – Λεβάντε

Σπυριάδης (Χίου), Πετρίδης (Χίου), Τσαλίκης (Αθηνών)

ΠΑΟ Βάρδας – Λουτράκι

Αθανασίου (Άρτας), Σαρλής (Άρτας), Μπουντούρης (Άρτας)

Ερμιονίδα – Χαλκίδα

Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Χοΐκας (Ανατολικής Αττικής), Γκόντα (Ανατολικής Αττικής)

Παναργειακός – Σπάρτη

Τουρλομούσης (Μεσσηνίας), Ψαρρής (Ζακύνθου), Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος όμιλος (29η αγωνιστική)

Αστέρας Βάρης – Τριγλία Ραφήνας

Κρασαγάκης (Ηρακλείου), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Πλάκας (Δυτικής Αττικής)

Γλυφάδα – Κηφισιά

Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Γκολές (Πειραιά), Φαγκρίδας (Πειραιά)

Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά

Καρυοφύλλης (Πειραιά), Παπανδριόπουλος (Πειραιά), Σγουράκης (Πειραιά)

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ηράκλειο

Κοκκινάκης (Λασιθίου), Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Ταμπουρατζής (Λασιθίου)

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών

Παπαδόπουλος (Ευβοίας), Αργύρης (Ευβοίας), Δέλχας (Ευβοίας)

Ιάλυσος – Εθνικός

Ρούτσης (Κορινθίας), Μπέτσογλου (Κορινθίας), Πυργάκης (Κορινθίας)

Τράχωνες – ΟΦΗ

Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

Επισκοπή – Φωστήρας

Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Μαρνέζος (Χανίων), Πετεινάτος (Χανίων)

 

Οι διαιτητές της Γ΄Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |