Οι διαιτητές της Γ’ Εθνικής

 

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (13-14/1) με δράση και στους οκτώ ομίλους, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες.

Το Σάββατο θα γίνουν δύο ματς και συγκεκριμένα τα NΠΣ Βόλος – Ρήγας Φεραίος και Ιωνικός – Προοδευτική, που έχουν ώρα έναρξης τις 15.00 και 16.00 αντίστοιχα.

Τα υπόλοιπα παιχνίδια θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 15.00, εκτός από τις αναμετρήσεις Α.Ε. Λευκίμμης – Νέος Αμφίλοχος, Ζάκυνθος – Λεωνίδιο και Ερμιονίδα – Αιολικός, που θα ξεκινήσουν στις 14.00, 13.30 και 13.15 αντίστοιχα.

 

Αναλυτικά:

 

1ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Διδυμοτείχου

 

Χαψάς, Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

 

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

 

Μπαλάσας, Τασόπουλος, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

 

Αετός Ορφανού – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

 

Ασβεστόπουλος, Παπαδόπουλος, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

 

Άρης Αβάτου – Καβάλα

 

Γεωργιτσόπουλος, Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

 

Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξάνθης

 

Τζουμαλάκης (Σερρών), Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Ελπίδα Σκουτάρεως

 

Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)

 

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)

 

Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου

 

Κοτσάνης, Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)

 

Κιλκισιακός – Α.Ο. Καρδίας

 

Κατεριάδης, Μίλτσης, Αρέστης (Πέλλας)

 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Α.Ε. Καρίτσας

 

Δραγάτης, Πασσαλής, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

 

Λαγκαδάς – Αγροτικός Αστέρας

 

Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Ανδρέου, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)

 

Πιερικός – Νάουσα

 

Λυμπούδης, Μποζατζίδης, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

 

Ηρακλής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

 

Θεοχάρης, Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

 

Καμπανιακός – Αλμωπός Αριδαίας

 

Σουλίδης, Μπαλιάγκας, Εμμανουήλ (Κοζάνης)

 

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

 

Α.Ε. Λευκίμμης – Νέος Αμφίλοχος

 

Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Μωυσιάδης (Ηπείρου), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

 

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης

 

Πουλημάς (Κέρκυρας), Θανασιάς, Γιώτης (Ηπείρου)

 

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Εθνικός Φιλιππιάδας

 

Πολυχρόνης, Βρούζος, Θεοδώρου (Πιερίας)

 

Πανλευκάδιος – Αστέρας Παραποτάμου

 

Μπούμπας, Κοττόρος, Αντωνίου (Ηπείρου)

 

Μακεδονικός Φούφα – Σκουφάς Κομποτίου

 

Μπαΐλης, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας)

 

Δόξα Κρανούλας – Ερμής Αμυνταίου

 

Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

 

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)

 

Αστέρας Ιτέας – Αμβρυσσέας

Διώτης (Ευρυτανίας), Δόσκορης (Φθιώτιδας), Κούρλος (Ευρυτανίας)

Οπούντιος Μαρτίνου – Αλμυρός

Κουφογιάννης, Χλεμπογιαννης, Νικογιάννης Τσιπούρας (Φωκίδας)

Θήβα – Αχιλλέας Φαρσάλων

Βλάχος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής), Σπάρταλης (Δωδεκανήσου)

Νίκη Βόλου – Α.Ο. Σελλάνων

Στυλιανός, Τζάνης, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Βόλου

Παπακωνσταντίνου, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

ΝΠΣ Βόλος – Ρήγας Φεραίος

Καλαντζής, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

 

5ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

Ζάκυνθος – Λεωνίδιο

 

Ρούτσης, Αντωνόπουλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

 

ΠΑΟ Βάρδας – Τσικλητήρας Πύλου

 

Γκριτζέπης, Χαραλαμπόπουλος, Καματάκης (Αρκαδίας)

 

Παναρκαδικός – Διαγόρας Βραχνέικων

 

Λιάρος, Ισάκοβ, Ροζάκης (Λακωνίας)

 

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

 

Ζαραβίνος, Δέτση, Ζήρδας (Αθηνών)

 

Παλληξουριακός – Αστέρας Αμαλιάδας

 

Μακρυπόδης, Κακαφώνης, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)

 

Αχαϊκή – Καλαμάτα

 

Παναγιωτόπουλος, Βαλλιάνος, Λυσσάρης (Αιτωλοακαρνανίας)

 

6ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

Ζευγολατιό – Εθνικός

 

Μαχαίρας, Σταυρόγλου, Στάμος (Αθηνών)

 

Λουτράκι – Πέλοπας Κιάτου

 

Πουλόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά), Μέστρος (Λέσβου)

 

Ρόδος – Ασπρόπυργος

 

Τσιαουσίδης, Σιανίδης, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

 

Ιάλυσος – Κερατσίνι

 

Βρέσκας, Γιάντσης (Ημαθίας), Φράγιος (Μακεδονίας)

 

Ιωνικός – Προοδευτική

 

Τσαγκαράκης (Χανίων), Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

 

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

Ερμιονίδα – Αιολικός

 

Γιαννόπουλος, Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αήττητος Σπάτων

 

Μπακογιάννης, Καραγιαννίδης, Τσολακίδης (Αθηνών)

 

Ερμής Κιβερίου – Πανθηραϊκός

 

Ανδριανός Κ., Ανδριανός Μ.,Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

 

Χαλκίδα – Παναργειακός

 

Κάτοικος, Κασιμάτης, Βαξεβανέλλης (Αθηνών)

 

Τριγλία Ραφήνας – Ταμυναϊκός

 

Λεμπέσης, Σγουράκης (Πειραιά), Μουτάφης (Κυκλάδων)

 

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

 

Κασσελάκης, Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

 

Α.Ε. Μυλοποτάμου – Άγιος Ιερόθεος

 

Βλάχος (Ανατoλικής Αττικής), Δασκαλάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)

 

Ατσαλένιος – Ερμής Ζωνιανών

 

Ταμπουχρατζής, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

 

Κηφισιά – Παλαιοχώρα

 

Πατεμτζής (Ηρακλείου), Ντζουροπάνος, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)

 

Φωστήρας – Αιγάλεω

 

Δημητρόπουλος, Βαλκάνος, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Οι διαιτητές της Γ’ Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |