Οι «σφυρίχτρες» στη Γ’ Εθνική

Tο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2015-2016 συνεχίζεται την Κυριακή (18/10) και την Πέμπτη (15/10) η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στους αγώνες των τεσσάρων ομίλων.

Θα πρέπει να σημειώσουμε πως τόσο ο 1ος, όσο και ο 2ος όμιλος έχει υποχρεώσεις για την 5η αγωνιστική, ενώ ο 3ος και 4ος για την 4η αγωνιστική.

Όλα τα παιχνίδια έχουν ώρα έναρξης στις 16.00. Εξαίρεση αποτελούν τα ματς Λεβάντε-Χαλκίδα, Παναρκαδικός-Σπάρτη, Βύζας-Αιολικός και Ιάλυσος-Αστέρας Βάρης. Η σέντρα στα πρώτα τρία θα δοθεί στις 15.00, ενώ στο τέταρτο στις 13.00.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης – Εορδαϊκός

Γεωργιτσόπουλος, Χατζηνάκος, Ζήρδας (Δράμας)

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καβάλα

Τσιοφλίκη, Ακρίβος, Καραγιάννης (Λάρισας)

Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γκαραγκάνης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Άρης

Γκράνας, Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Μηναδάκης (Καβάλας)

Βυζάντιο-Εθνικός Σερρών

Κιγίζτη, Γκιόση, Καρακασίδης (Θράκης)

Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη

Πολυχρονίου, Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Στεφούλης (Γρεβενων)

Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου

Δραγάτης, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Δόξα Δράμας-Καλαμαριά

Μελτζανίδης, Κελεσίδης, Γιάντσης (Ημαθίας)

 

2ος Όμιλος

 

Φαρκαδόνα-Οπούντιος

Στεφάνου, Τίκας (Θεσπρωτίας), Θανασιάς (Ηπείρου)

Οικονόμος-Πύδνα Κίτρους

Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Τύρναβος-Εθνικός ΦΙλιππιάδας

Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Πύρασος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Λάμπρου, Περιβολάρης, Αργύρης (Εύβοιας)

Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Καλογερόπουλος, Γεωργακόπουλος, Τζάκος (Αθηνών)

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Μηλιάδης, Λεζάης, Μποζατζίδης (Μεκεδονίας)

Πιερικός-Θεσπρωτός

Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Καμπούρης (Σερρών)

Αχέρων Κανα/κιου-Δωτιέας Αγιάς

Ματσούκας, Κολοσιώνης, Αντωνόπουλος (Αιτ/νιας)

 

3ος Όμιλος

 

Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών

Βικτωράτος, Κοτζαμανίδης, Μητάκος (Πειραιά)

Λεβάντε-Χαλκίς ΑΟ

Κουφογιάννης (Φωκίδας), Σπανός, Σιδέρης (Αχαΐας)

Καλαμάτα-Παναργειακός

Δραγάτης, Τσαλίκογλου, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

Παναρκαδικός-Σπάρτη

Γκάμαρης, Λεοντακιανάκος, Γούναρης

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ερμιονίδα

Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

Κανάρης Χίου-Παμβουπρασιακός

Λέκας (Λέσβου), Χαλβατζάκος, Καρακελές (Πειραιά)

Βύζας-Αιολικός

Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Βασιλάκης, Μπατζιόπουλος (Αθηνών)

 

4ος Όμιλος

 

Ιάλυσος-Αστέρας Βάρης

Κορδολαίμης, Δημόπουλος, Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής)

Ηλυσιακός-Τράχωνες

Σφέτσιας (Σάμου), Μαρνέζος (Χανίων), Κίτσος (Έβρου)

ΠΑΟ Κρουσώνα-Επισκοπή

Μπερτάκης, Πετεινάτος, Κεζεμπόγλου (Χανίων)

Ιωνικός-Φωστήρας

Νίκας (Μεσσηνίας), Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Γλυφάδα-ΟΦΗ

Σταθόπουλος, Φαρμάκης, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός

Δρούζας, Νενεκούμης, Καραγεώργος (Αργολίδας)

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών

Βεργέτης, Νίκα, Κύριος (Αρκαδίας)

Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

Νεοφυτιάδης, Πυργάκης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Οι «σφυρίχτρες» στη Γ’ Εθνική

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |