Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 18/2
12:00
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες
Χειμερινά σπορ
Eurosport 2
12:00
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες
Χειμερινά σπορ
Eurosport 2
13:00
WRC: Σουηδία
SS19 Torsby Power Stage
Cosmote Sport 5
13:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

13:30
Ποδόσφαιρο: Τορίνο – Γιουβέντους
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Νόριτς – Ίπσουιτς
Τσάμπιονσιπ
Novasports 4
14:30
Ποδόσφαιρο: Μπράουνσβαϊγκ – Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
15:00
Ποδόσφαιρο: Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3

15:00
Ποδόσφαιρο: Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Β’ Εθνική
WEB TV ΕΡΤ
15:00
Ποδόσφαιρο: Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
15:30
Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ – Χέρακλες
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Νάπολι – ΣΠΑΛ
Σέριε Α
Cosmote Sport 1

16:00
Χάντμπολ: Μίντεν – Χούτενμπεργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπενεβέντο – Κροτόνε
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Σασουόλο
Σέριε Α
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Στουτγκάρδη
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Βόλεϊ: Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ2
16:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ανδαλουσίας
5η κούρσα
Eurosport 2
16:30
Τένις: ΑΤΡ 500
World Tennis Tournament – Τελικός
Cosmote Sport 6
17:15
Ποδόσφαιρο: Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3
17:15
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

17:15
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2

17:45
Ποδόσφαιρο: Τσβόλε – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 5
18:00
Ποδόσφαιρο: Ροτσντέιλ – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας
Novasports 4
18:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος του Αλγκάρβε
5ο ετάπ
Eurosport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Αταλάντα – Φιορεντίνα
Σέριε Α
Cosmote Sport 1

19:00
Τένις: ΑΤΡ 250
Όπεν Αργεντινής – Τελικός
Cosmote Sport 8
19:00
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Άαλμποργκ – Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας
Action24
19:00
Μπάσκετ: Κύπελλο Ιταλίας – Φάιναλ 8
Τελικός
Cosmote Sport 5
19:30
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1
19:30
Μπάσκετ: Κύπελλο Ισπανίας
Τελικός
Cosmote Sport 7
20:00
Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Ρίο Άβε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 6
20:00
Μπάσκετ: Σέτον Χολ Πάιρατς – Μπλου Ντίμονς
NCAA
FOX Sports
21:30
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
Daytona 500
Cosmote Sport 5
21:45
Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ – Μπορντό
Λιγκ 1
Novasports 2

Τηλεοπτικές μεταδόσεις