Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

14:00 Cosmote Sport2HD Σπόρτινγκ Χιχόν-Ατλέτικο Μαδρίτης: LaLiga Santander

 

14:00 Cosmote Sport3HD Γκρόιτερ Φιρτ-Φορτούνα Ντίσελντορφ: Bundesliga 2

 

14:30 ΕΡΤ3 ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας: Stoiximan.gr Football League

 

15:00 Novasports3HD Super League: Ατρόμητος-Ξάνθη

 

16:00 Cosmote Sport6HD ΑTP 500 Ρότερνταμ: 1ος Ημιτελικός

 

16:30 Cosmote Sport1HD Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου: Bundesliga

 

16:30 Cosmote Sport3HD Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ: Bundesliga

 

16:30 Cosmote Sport5HD Αϊντραχτ Φρανκφούρτης-Ινγκολσταντ: Bundesliga

 

16:30 Cosmote Sport7HD Χόφενχαϊμ-Ντάρμσταντ: Bundesliga

 

16:30 Cosmote Sport8HD Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης: Bundesliga

 

17:00 Novasports1HD Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Σίτι

 

17:00 Novasports 2 Αρης – Παναθηναϊκός: Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ

 

17:15 Novasports3HD Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα

 

17:15 Cosmote Sport2HD Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ: LaLiga Santander

 

17:30 ΕΡΤ2 Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου: Ημέρα 1η

 

18:00 Novasports4HD Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Ρεν

 

18:30 Cosmote Sport5HD Φλένσμπουργκ-Παρί Σεν Ζερμέν: VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων

 

18:30 Cosmote Sport4HD Lega Basket Coppa Italia: 1ος Ημιτελικός

 

19:00 Cosmote Sport1HD Αταλάντα-Κροτόνε: Serie A TIM

 

19:00 Cosmote Sport8HD ΑTP 250 Argentina Open: 1ος Ημιτελικός

 

19:00 Novasports5HD LEN Champions League: Βουδαπέστη-Ολυμπιακός

 

19:30 Novasports1HD Super League: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

 

19:30 Novasports2HD Αγγλικό Κύπελλο: Γουλβς-Τσέλσι

 

19:30 Cosmote Sport2HD Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Αλαβές: LaLiga Santander

 

19:30 Cosmote Sport3HD Αμβούργο-Φράιμπουργκ: Bundesliga

 

19:30 Cosmote Sport7HD ACB Copa del Rey: 1ος Ημιτελικός

 

20:30 Cosmote Sport5HD Formula E: Μπουένος Αϊρες, Αγώνας

 

20:30 Cosmote Sport6HD ΑTP 500 Ρότερνταμ: 2ος Ημιτελικός

 

21:00 Cosmote Sport8HD ΑTP 250 Argentina Open: 2ος Ημιτελικός

 

21:00 Novasports4HD Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Νις

 

21:45 Cosmote Sport1HD Εμπολι-Λάτσιο: Serie A TIM

 

21:45 Cosmote Sport2HD Σεβίλλη-Εϊμπαρ: LaLiga Santander

 

21:45 Cosmote Sport4HD Lega Basket Coppa Italia: 2ος Ημιτελικός

 

22:00 Cosmote Sport7HD ACB Copa del Rey: 2ος Ημιτελικός

 

22:30 Novasports2HD Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Ρίο Αβε

 

02:45 Cosmote Sport5HD NASCAR Daytona – The Unlimited, Αγώνας

 

03:00 Cosmote Sport4HD State Farm All-Star Saturday Night: NBA All-Star Weekend

 

Τηλεοπτικές μεταδόσεις