Τηλεοπτικές μεταδόσεις

13:00: COSMOTE SPORT 2 HD Σπόρτινγκ Χιχόν-Ντεπορτίβο λα Κορούνια – LaLiga Santander

13:00: COSMOTE SPORT 5 HD Κάπο ντ’ Ορλάντο-Μπρέσια – Lega Basket Serie A

13:30: COSMOTE SPORT 7 HD Αταλάντα-Φιορεντίνα – Serie A TIM

13:30: COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο-Μάλαγα – ACB Liga Endesa

14:30: COSMOTE SPORT 3 HD Γκρόιτερ Φιρτ-Νυρεμβέργη – Bundesliga 2

15:00: Novasports 2 HD Aτρόμητος-Ηρακλής – Super League

15:00: ΕΡΤ 3 Αιγινιακός-Αρης – Stoiximan.gr Football League

15:30: COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ-Εβερτον – Premier League

16:00: Novasports 5 HD Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός – Πρωτάθλημα μπάσκετ Α1 γυναικών

16:00: COSMOTE SPORT 5 HD Ουντινέζε-Γιουβέντους – Serie A TIM

16:00: COSMOTE SPORT 6 HD Κάλιαρι-Ιντερ – Serie A TIM

16:00: COSMOTE SPORT 7 HD Τορίνο-Παλέρμο – Serie A TIM

16:00: COSMOTE SPORT 8 HD Εμπολι-Τζένοα – Serie A TIM

16:30: COSMOTE SPORT 3 HD Αϊντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ – Bundesliga

16:50: ΕΡΤ 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού στίβου – 3η ημέρα

17:00: COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Λαύριο DHI – Stoiximan.gr Basket League

17:00: Novasports 3 HD Παναθηναϊκός Superfoods-Αρης – Stoiximan.gr Basket League

17:15: Novasports 2 HD Ξάνθη-Πλατανιάς – Super League

17:15: Novasports 4 HD Αστέρας Τρίπολης-Κέρκυρα – Super League

17:15: COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια – LaLiga Santander

18:00: COSMOTE SPORT 1 HD Σάντερλαντ-Μάντσεστερ Σίτι – Premier League

18:00: ΕΡΤ 3 Kύπελλο βόλεϊ γυναικών, Final-4, τελικός

18:00: Εurosport 1 HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού στίβου – 3η ημέρα

18:30: COSMOTE SPORT 3 HD Αμβούργο-Χέρτα Βερολίνου – Bundesliga

19:30: COSMOTE SPORT 2 HD Λας Πάλμας-Οσασούνα – LaLiga Santander

19:30: COSMOTE SPORT 8 HD Μπασκόνια-Βαλένθια – ACB Liga Endesa

19:30: Novasports 1 HD ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός – Super League

20:00: ΕΡΤ 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού στίβου – 3η ημέρα

20:00: COSMOTE SPORT 4 HD Aτλάντα Χοκς-Ιντιάνα Πέισερς – NBA κανονική περίοδος

20:45: COSMOTE SPORT 7 HD Κίελο-Μπαρτσελόνα – VELUX EHF Champions League χάντμπολ, φάση ομίλων

21:15: COSMOTE SPORT 5 HD NASCAR Cup Series, Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500

21:30: ΕΡΤ 1 Αθλητική Κυριακή

21:45: COSMOTE SPORT 1 HD Μπολόνια-Λάτσιο – Serie A TIM

21:45: COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μάλαγα – LaLiga Santander

22:00: Novasports 2 HD Μονακό-Ναντ – Ligue 1

22:15: Novasports 3 HD Σπόρτινγκ-Γκιμαράες – Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

22:30: COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – NBA κανονική περίοδος

00:00: ΣΚΑΪ Kick Off

00:00: Eurosport 1 HD Ορλάντο Σίτι-Νιου Γιορκ Σίτι – Major League Soccer

Τηλεοπτικές μεταδόσεις