Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

 13:00: COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αθλέτικ Μπιλμπάο – LaLiga Santander

13:00: COSMOTE SPORT 6 HD Ρέτζιο Εμίλια-Αβελίνο – Lega Basket Serie A

13:30: COSMOTE SPORT 1 HD Σασουόλο-Μπολόνια – Serie A TIM

13:30: COSMOTE SPORT 8 HD Εστουντιάντες-Τενερίφη – ACB Liga Endesa

14:30: COSMOTE SPORT 3 HD Νυρεμβέργη-Αρμίνια Μπίλεφελντ – Bundesliga 2

15:00: Novasports 2 HD ΚέρκυραΞάνθη – Super League

15:00: EΡΤ 3 ΑρηςΚισσαμικός – Stoiximan.gr Football League

16:00: COSMOTE SPORT 4 HD Νάπολι-Κροτόνε – Serie A TIM

16:00: COSMOTE SPORT 5 HD Φιορεντίνα-Κάλιαρι – Serie A TIM

16:00: COSMOTE SPORT 7 HD Ιντερ-Αταλάντα – Serie A TIM

16:00: COSMOTE SPORT 8 HD Πεσκάρα-Ουντινέζε – Serie A TIM

16:00: Novasports 5 HD Τότεναμ-Μίλγουολ – Αγγλικό Κύπελλο ποδοσφαίρου, προημιτελικός

16:30: COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Αουγκσμπουργκ – Bundesliga

17:00: Novasports 3 HD Απόλλων Πάτρας Carna-Παναθηναϊκός Superfoods – Stoiximan.gr Basket League

17:15: Novasports 2 HD ΟλυμπιακόςΑτρόμητος – Super League

17:15: Novasports 4 HD ΠλατανιάςΒέροια – Super League

17:15: COSMOTE SPORT 2 HD Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Μπαρτσελόνα – LaLiga Santander

18:00: COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Μπέρνλι – Premier League

18:30: COSMOTE SPORT 3 HD Αμβούργο-Γκλάντμπαχ – Bundesliga

19:00: COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα – ACB Liga Endesa

19:15: COSMOTE SPORT 8 HD Mόντενα-Βερόνα – SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, προημιτελική Φάση, 3ος αγώνας

19:30: Novasports 1 HD AΕΚΠΑΟΚ – Super League

19:30: COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Βιγιαρεάλ – LaLiga Santander

20:00: COSMOTE SPORT 5 HD WRC Μεξικό, SS19 Derramadero Power Stage

20:00: COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, κυρίως ταμπλό

20:00: Eurosport 2 Νιου Γιορκ Σίτι – DC Γιουνάιτεντ – Major League Soccer

21:30: COSMOTE SPORT 5 HD NASCAR Cup Series, Las Vegas Kobalt 400

21:30: COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς-Σικάγο Μπουλς – NBA κανονική περίοδος

21:45: COSMOTE SPORT 1 HD Παλέρμο-Ρόμα – Serie A TIM

21:45: COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ ΜαδρίτηςΜπέτις – LaLiga Santander

22:00: Νovasports 2 HD Λοριάν-Παρί Σεν Ζερμέν – Ligue 1

22:15: Novasports 3 HD Γκιμαράες-Εστορίλ – Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

00:00: COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς-Μαϊάμι Χιτ – NBA κανονική περίοδος

Τηλεοπτικές μεταδόσεις