Τηλεοπτικές  μεταδόσεις

14:00 COSMOTE SPORT2HD Εσπανιόλ-Αλαβές: LaLiga Santander

14:00 COSMOTE SPORT3HD Καϊζερσλάουτερν-Γκρόιτερ Φιρτ: Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT1HD Τότεναμ-Γουότφορντ: Premier League

14:55 COSMOTE SPORT5HD Moto3: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:00 ΕΡΤ 3 ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας: Stoiximan.gr Football League

15:50 COSMOTE SPORT5HD MotoGP: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

16:30 COSMOTE SPORT3HD Λειψία-Λεβερκούζεν: Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT6HD Σάλκε-Βόλφσμπουργκ: Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT7HD Κολωνία-Γκλάντμπαχ: Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT8HD Αμβούργο-Χόφενχαϊμ: Bundesliga

16:50 COSMOTE SPORT5HD Moto2: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

17:00 Νοvasports1ΗD STOIXIMAN.GR Basket League: Κύμη Seajets – Aπόλλων Πάτρας Carna

17:00 COSMOTE SPORT1HD Στόουκ-Λίβερπουλ: Premier League

17:00 COSMOTE SPORT4HD ΑΕΚ-Κολοσσός H Hotels: Stoiximan.gr Basket League

17:15 COSMOTE SPORT2HD Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης: LaLiga Santander

18:00 Νοvasports3HD Aνζέ – Μονακό: Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

18:30 COSMOTE SPORT5HD Moto3: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT7HD Αταλάντα-Σασουόλο: Serie A TIM

19:25 COSMOTE SPORT5HD MotoGP: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές

19:30 COSMOTE SPORT1HD Μπόρνμουθ-Τσέλσι: Premier League

19:30 COSMOTE SPORT2HD Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ: Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT3HD Σεβίλλη-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια: LaLiga Santander

20:05 COSMOTE SPORT5HD MotoGP: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές

20:15 Νοvasports3HD Πόρτο – Μπελενένσες: Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

21:00 COSMOTE SPORT5HD Moto2: Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές

21:00 Νοvasports2HD Λιόν – Λοριάν: Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

 

21:45 COSMOTE SPORT1HD Γιουβέντους-Κιέβο: Serie A TIM

21:45 COSMOTE SPORT3HD Μάλαγα-Μπαρτσελόνα: LaLiga Santander

21:45 COSMOTE SPORT8HD Τρέντο-Σάσαρι: Lega Basket Serie A

22:30 Νοvasports1ΗD Σπόρτινγκ – Μποαβίστα: Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

01:00 COSMOTE SPORT4HD Σάρλοτ Χόρνετς – Μπόστον Σέλτικς: NBA κανονική περίοδος

03:30 COSMOTE SPORT4HD Σαν Αντόνιο Σπερς – Λος Αντζελες Κλίπερς: NBA κανονική περίοδος

Τηλεοπτικές  μεταδόσεις