Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

13:30

Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Σασουόλο

Σέριε Α

Cosmote Sport 2

13:30

Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού

Ουγγαρία

Eurosport 1

14:00

Μπάσκετ: Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 8

14:00    

Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Χαλ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

14:00

Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

2η κούρσα: Μιζάνο

Eurosport 2

15:00    

Φόρμουλα 1: GP Ισπανίας

Αγώνας

ΕΡΤ2

15:00

Φόρμουλα 1: GP Ισπανίας

Αγώνας

Cosmote Sport 5

15:15

Σούπερστοκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

Ιταλία

Eurosport 2

15:30

Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ιταλίας

9ο ετάπ

Eurosport 1

16:00

Ποδόσφαιρο: Κροτόνε – Ουντινέζε

Σέριε Α

Cosmote Sport 6

16:00

Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Έμπολι

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

16:00    

Ποδόσφαιρο: Τορίνο – Νάπολι

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

16:15

Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

16:30

Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Στουτγκάρδη

Μπουντεσλίγκα 2

Cosmote Sport 3

16:55

Blancpain GT Series: Endurance Cup

2ος γύρος: Σίλβερστοουν

Motorsport TV

17:00

Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Θέλτα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

17:00    

Μπάσκετ: ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

Α1 Ανδρών – Πλέι οφ

Cosmote Sport 4

17:00

Ποδόσφαιρο: Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

18:15    

Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – Παναθηναϊκός

Σούπερ Λίγκα – Πλέι οφ

Novasports 2

18:30

Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:00

Μηχανοκίνητα: Αγώνες Αντοχής Αυτοκινήτων Blancpain

Βρετανία

Eurosport 2

19:00

Τένις: Μαδρίτη

ATP Masters – Τελικός

Cosmote Sport 6

19:15

Ποδόσφαιρο: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Κ17

Τελικός

Eurosport 1

20:00

Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Πάσος Φερέιρα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Novasports 3

20:30

Μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο – Κάπο ντε Ορλάντο

Σέριε Α – Πλέι οφ

Cosmote Sport 8

20:30    

Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Σούπερ Λίγκα – Πλέι οφ

Novasports 1

20:30

Μπέιζμπολ: Μπόστον Ρεντ Σοκς – Τάμπα Μπέι Ρέις

MLB

FOX Sports

21:00

Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 5

21:00

Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Μπαρτσελόνα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 3

21:00    

Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:00    

Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λεγκανές

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 7

21:45    

Ποδόσφαιρο: Ρόμα – Γιουβέντους

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

22:00

Ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν

Λιγκ 1

Novasports 2

22:00

Ποδόσφαιρο: Μονακό – Λιλ

Λιγκ 1

Novasports 3

22:00

Ποδόσφαιρο: Μπορντό – Μαρσέιγ

Λιγκ 1

Novasports 4

22:30

Μπάσκετ: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς

ΝΒΑ Πλέι οφ

Cosmote Sport 4

23:00

Ποδόσφαιρο: Πόρτλαντ Τίμπερς – Ατλάντα Γιουνάιτεντ

MLS

Eurosport 2

 

Τηλεοπτικές μεταδόσεις