Τηλεοπτικές μεταδόσεις

……14:00

Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Βαλένθια

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

14:00

Ποδόσφαιρο: Ντάρμσταντ – Χόλσταϊν Κίελο

Μπουντεσλίγκα 2

Cosmote Sport 3

14:15

Ποδόσφαιρο: Βραζιλία – Μάλι

Παγκόσμιο Κύπελλο Κ17 – Μικρός τελικός

Eurosport 2

14:30    

Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

15:00

Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Λεβαδειακός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

15:00

Τένις: ATP 500

Βιέννη – Ημιτελικά

Cosmote Sport 7

15:00

Ποδόσφαιρο: Άρης – Αιγινιακός

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:30

Τένις: ATP 500

Βασιλεία – Ημιτελικά

Cosmote Sport 6

16:30

Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Αμβούργο

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 8

16:30

Μπάσκετ: Κόροιβος – Πανιώνιος

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Βόλφσμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 2

16:30

Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Κολονία

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 4

16:30

Μπάσκετ: Κύμη – ΓΣΛ Φάρος

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Μπάσκετ: Κολοσσός – ΑΕΚ

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Μπάσκετ: Ρέθυμνο – Λαύριο

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Μπορούσια Ντόρτμουντ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

17:00

Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ – Μίλγουολ

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

17:00

Βόλεϊ: Εθνικός – Παναχαϊκή

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

17:15

Ποδόσφαιρο: Αγγλία – Ισπανία

Παγκόσμιο Κύπελλο Κ17 – Τελικός

Eurosport 1

17:15

Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

17:50

Φόρμουλα 1: GP Μεξικού

3ες ελεύθερες δοκιμές

Cosmote Sport 5

18:00

Ποδόσφαιρο: Μπορντό – Μονακό

Λιγκ 1

Novasports 3

18:30

Μπάσκετ: Τρίκαλα – ΠΑΟΚ

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

19:00    

Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Γιουβέντους

Σέριε Α

Cosmote Sport 4

19:30

Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Λειψία

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:30

Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30

Ποδόσφαιρο: Ρόντα – Φέγενορντ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 2

19:30

Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

19:30

Ποδόσφαιρο: Χαλ Σίτι – Νότιγχαμ Φόρεστ

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

19:30

Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ – Τσέλσι

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

20:50

Φόρμουλα 1: GP Μεξικού

Κατατακτήριες δοκιμές

Cosmote Sport 5

21:00

Ποδόσφαιρο: Μονπελιέ – Ρεν

Λιγκ 1

Novasports 3

21:30

Ποδηλασία Πίστας: Six Day

Λονδίνο, Βρετανία – 5η ημέρα

Eurosport 1

21:45

Ποδόσφαιρο: Ρόμα – Μπολόνια

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

21:45

Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:45

Ποδόσφαιρο: Βίλεμ – Άγιαξ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 2

22:15

Καλλιτεχνικό Πατινάζ: ISU GP

Καναδάς – Πρόγραμμα ελεύθερου χορού

Eurosport 2

22:30

Κολλεγιακό ποδόσφαιρο: Κάνσας Τζέιχοκς – Κάνσας Γουάιλντκατς

NCAA

FOX Sports

22:30

Ποδόσφαιρο: Μποαβίστα – Πόρτο

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Cosmote Sport 8

23:30

Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Λεγκανές

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 7

 

Τηλεοπτικές μεταδόσεις