Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

11:45

Μηχανοκίνητα: Porsche Carrera Cup

Μεξικό

Eurosport 1

12:30

Σνούκερ: Διεθνές Πρωτάθλημα

Κίνα

Eurosport 2

13:00

Μπάσκετ: Πεζάρο – Κρεμόνα

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

13:00

Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

13:00

Μηχανοκίνητα: Πρωτάθλημα Ταχύτητας Αυτοκινήτων 2017

2ος αγώνας

ΕΡΤ2

13:30

Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Μούρθια

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 4

13:30

Ποδόσφαιρο: Μπενεβέντο – Λάτσιο

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

13:30

Ποδόσφαιρο: Φίτεσε – Αϊντχόφεν

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 1

13:40

Μηχανοκίνητα: Ferrari Finali Mondiali

Trofeo Pirelli

Motorsport TV

14:00

WRC: Ράλι Βρετανίας

SS21 Brenig 2 Power Stage

Cosmote Sport 5

14:00

Ποδόσφαιρο: Μπέρμιγχαμ – Άστον Βίλα

Τσάμπιονσιπ

Novasports 3

14:30

Ποδόσφαιρο: Ντούισμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου

Μπουντεσλίγκα 2

Cosmote Sport 3

15:00

Ποδόσφαιρο: Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:00

Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – Ατρόμητος

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

15:00

Τένις: ΑΤΡ 500

Βιέννη – Τελικός

Cosmote Sport 7

15:20

Μηχανοκίνητα: TCR European Trophy

2oς αγώνας

Motorsport TV

15:30

Ποδόσφαιρο: Μπράιτον – Σαουθάμπτον

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

16:00

Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Σασουόλο

Σέριε Α

Cosmote Sport 5

16:00

Τένις: ΑΤΡ 500

Βασιλεία – Τελικός

Cosmote Sport 6

16:00

Ποδόσφαιρο: Κροτόνε – Φιορεντίνα

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

16:00

Μπάσκετ: Γαλατασαράι – Φενερμπαχτσέ

Σούπερ Λιγκ Τουρκίας

Cosmote Sport 4

16:30

Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

17:00

Μπάσκετ: Άρης – Ολυμπιακός

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

17:15

Ποδόσφαιρο: Ζιρόνα – Ρεάλ Μαδρίτης

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

17:15

Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

17:15

Ποδόσφαιρο: Λαμία – Πλατανιάς

Σούπερ Λίγκα

Novasports 3

18:00

Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Έβερτον

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

18:00

Βόλεϊ: ΠΑΟΚ – Κηφισιά

Α1 Ανδρών

ert.gr

18:00

Μπάσκετ: Μπολόνια – Βενέτσια

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

18:15

Ποδηλασία Πίστας: Six Day

Λονδίνο, Βρετανία – 6η ημέρα

Eurosport 1

19:00

Χάντμπολ: Ελλάδα – Τουρκία

Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος

ΕΡΤ3

19:00

Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Φράιμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:00

Ποδόσφαιρο: Άαλμποργκ – Οντένσε

Πρωτάθλημα Δανίας

Action 24

19:30

Μπάσκετ: Βαλένθια – Γκραν Κανάρια

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 6

19:30

Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – ΑΕΚ

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

19:30

Βόλεϊ: Μόντσα – Καλάμπρια

ΣούπερΛεγκα

Cosmote Sport 8

19:30

Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ – Λεβάντε

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:00

Φόρμουλα 1: GP Μεξικού

Αγώνας

ΕΡΤ2

21:00

Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series

Martinsville First Data 500

Cosmote Sport 7

21:00

Καλλιτεχνικό Πατινάζ: ISU GP

Καναδάς – Εκδηλώσεις γκαλά

Eurosport 2

21:00

Φόρμουλα 1: GP Μεξικού

Αγώνας

Cosmote Sport 5

21:45

Ποδόσφαιρο: Τορίνο – Κάλιαρι

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

21:45

Ποδόσφαιρο: Μάλαγα – Θέλτα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

22:00

Ποδόσφαιρο: Λιλ – Μαρσέιγ

Λιγκ 1

Novasports 2

22:30

Μπάσκετ: Ιντιάνα Πέισερς – Σαν Αντόνιο Σπερς

ΝΒΑ

Cosmote Sport 4

23:00

Ποδηλασία: Σικάγο Φάιαρ – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς

MLS

Τηλεοπτικές μεταδόσεις