Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

14:00

Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Αλαβές

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

14:00

Ποδόσφαιρο: Μπόχουμ – Γκρόιτερ Φιρτ

Μπουντεσλίγκα 2

Cosmote Sport 3

14:30

Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Τότεναμ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

14:30

Καλλιτεχνικό πατινάζ: ISU GP-Trophee Eric Bompard

Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

Eurosport 2

14:45

Μηχανοκίνητα: FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής

6 Ωρες του Μπαχρέιν

Motorsport TV

15:00

Ποδόσφαιρο: Λαμία – Κέρκυρα

Σούπερ Λίγκα

Novasports 3

15:00

Ποδόσφαιρο: Τρίκαλα – ΟΦΗ

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

16:00

Τένις: Nitto ATP Finals

Ημιτελικά

Cosmote Sport 6

16:15

Μπάσκετ: Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 7

16:30

Καλλιτεχνικό πατινάζ: ISU GP-Trophee Eric Bompard

Ελεύθερος χορός

Eurosport 2

16:30

Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

16:30

Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 5

16:30

Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 8

17:00

Βόλεϊ: Ηρακλής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

17:00

Μπάσκετ: ΑΕΚ – Πανιώνιος

Α1 Ανδρών

Cosmote Sport 4

17:00

Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

17:00

Ποδόσφαιρο: Ρεντινγκ – Γουλβς

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

17:15

Ποδόσφαιρο: Λεγκανές – Μπαρτσελόνα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

17:15

Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

18:00

Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ

Λιγκ 1

Novasports 3

18:30

Μπάσκετ: Κόροιβος – Λαύριο

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

18:30

Μπάσκετ: Τρίκαλα – Προμηθέας

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

18:30

Μπάσκετ: Άρης – ΓΣΛ Φάρος

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

18:30

Χάντμπολ: Βέσπρεμ – Παρί Σεν Ζερμέν

Τσάμπιονς Λιγκ

Cosmote Sport 8

18:45

Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής

Μπαχρέιν

Eurosport 1

19:00

Ποδόσφαιρο: Ρόμα – Λάτσιο

Σέριε Α

Cosmote Sport 5

19:30

Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιούκαστλ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:30

Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:30

Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ – Φένλο

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 4

19:30

Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

19:30

Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Θέλτα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30

Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Ντέρμπι

Τσάμπιονσιπ

Novasports 1

20:00

Καλλιτεχνικό πατινάζ: ISU GP-Trophee Eric Bompard

Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

Eurosport 2

21:00

Ποδόσφαιρο: Στρασμπούρ – Ρεν

Λιγκ 1

Novasports 3

21:15

Μηχανοκίνητα: Supercross de Paris

1η ημέρα

Motorsport TV

21:30

Ράγκμπι: Γαλλία – Νότιος Αφρική

Φιλικό

Eurosport 2

21:45

Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:45

Καλλιτεχνικό πατινάζ: ISU GP-Trophee Eric Bompard

Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

Eurosport 1

21:45

Ποδόσφαιρο: Μπρέντα – Άγιαξ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 1

21:45

Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Μίλαν

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

22:00

Τένις: Nitto ATP Finals

Ημιτελικά

Cosmote Sport 6

23:00

Μπάσκετ: Σέτον Χολ Πάιρατς – NJIT Χάιλαντερς

NCAA

Τηλεοπτικές μεταδόσεις