Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές Τηλεοπτικές μεταδόσεις 19/11 είναι:

13:00

Ποδόσφαιρο: Μάλαγα – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

13:00

Μπάσκετ: Μπρέσια – Κάπο Ντ’ Ορλάντο

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

13:30

Μπάσκετ: Ανδόρρα – Ουνικάχα Μάλαγα

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 4

13:30

Ποδόσφαιρο: Κροτόνε – Τζένοα

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

14:15

Μπάσκετ: Εσκισεχίρ – Φενερμπαχτσέ

Σούπερ Λιγκ Τουρκίας

Cosmote Sport 5

14:30

Ποδόσφαιρο: Ίνγκολσταντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ

Μπουντεσλίγκα 2

Cosmote Sport 3

15:00

Ποδόσφαιρο: Εργοτέλης – Άρης

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:00

Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – Πανιώνιος

Σούπερ Λίγκα

Novasport 2

15:15

Ποδόσφαιρο: Λιντς – Μίντλεσμπρο

Τσάμπιονσιπ

Novasport 5

15:30

Καλλιτεχνικό πατινάζ: ISU GP-Trophee Eric Bompard

Eurosport 2

15:30

Ποδόσφαιρο: Τσβόλε – Αϊντχόφεν

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasport 4

16:00

Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια – Γιουβέντους

Σέριε Α

Cosmote Sport 2

16:00

Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε – Κάλιαρι

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

16:00

Μηχανοκίνητα: Supercross de Paris

2η ημέρα

Motorsport TV

16:00

Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ – Φιορεντίνα

Σέριε Α

Cosmote Sport 6

16:00

Ποδόσφαιρο: Τορίνο – Κιέβο

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

16:30

Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Αμβούργο

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

17:00

Μπάσκετ: Κύμη – Παναθηναϊκός

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

17:15

Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Βαλένθια

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 5

17:15

Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

Σούπερ Λίγκα

Novasport 2

17:15

Ποδόσφαιρο: Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης

Σούπερ Λίγκα

Novasport 3

18:00

Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Γουέστ Χαμ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:00

Ποδόσφαιρο: Μπρόντμπι – Νόρτζελαντ

Πρωτάθλημα  Δανίας

Action24

19:00

Βόλεϊ: Καλάμπρια – Περούτζια

ΣουπερΛέγκα

Cosmote Sport 8

19:00

Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Ανόβερο

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:30

Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

19:30

Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Λεβάντε

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30

Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Βαλένθια

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 7

20:00

Τένις: Nitto ATP Finals

Τελικός

Cosmote Sport 6

21:45

Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:45

Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Αταλάντα

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

21:45

Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series

Homestead Miami Ford EcoBoost 400

Cosmote Sport 5

22:00

Ποδηλασία Πίστας: Six Day

Βέλγιο

Eurosport 1

22:00

Ποδόσφαιρο: Μπορντό – Μαρσέιγ

Λιγκ 1

Novasport 2

22:30

Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς – Ουάσινγκτον Γουίζαρντς

ΝΒΑ

Cosmote Sport 4

 

Τηλεοπτικές μεταδόσεις