Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις 25/11…..

14:00

Ποδόσφαιρο: Μπράουνσβαϊγκ – Νυρεμβέργη

Μπουντεσλίγκα 2

Cosmote Sport 3

14:00

Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Έιμπαρ

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

14:30

Ποδόσφαιρο: Μπάρνσλεϊ – Λιντς

Τσάμπιονσιπ

Novasports 1

14:50    

Φόρμουλα 1: GP Άμπου Ντάμπι

Κατατακτήριες δοκιμές

Cosmote Sport 5

15:00

Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη

Σούπερ Λίγκα

Novasports 3

15:00    

Ποδόσφαιρο: Άρης – Παναχαϊκή

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:00

Τένις: Γαλλία – Βέλγιο

Davis Cup Finals

Cosmote Sport 6

15:00

Σνούκερ: Home Nations Series

Μπέλφαστ – Ημιτελικοί

Eurosport 2

16:00

Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Σαμπντόρια

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

16:30

Ποδόσφαιρο: Λειψία – Βέρντερ Βρέμης

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 4

16:30

Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Βόλφσμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 7

16:30

Ποδόσφαιρο: Μπορούσια Ντόρτμουντ – Σάλκε

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

16:30

Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερ Λεβερκούζεν

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 5

17:00

Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

17:00

Βόλεϊ: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

17:00

Ποδόσφαιρο: Νόριτς – Πρέστον

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

17:15

Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

17:15

Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:00

Ποδόσφαιρο: Κιέβο – ΣΠΑΛ

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

19:00

Ποδηλασία Πίστας: Revolution Series

Eurosport 2

19:00

Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Βερόνα

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

19:00

Κολλεγιακό ποδόσφαιρο: Οκλαχόμα Κάουμποϊς – Κάνσας Τζέιχοκς

NCAA

FOX Sports

19:30

Ποδόσφαιρο: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπέρμιγχαμ

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

19:30

Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:30

Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ζιρόνα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30    

Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Τσέλσι

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:30

Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

20:45

Ποδόσφαιρο: Γκρόνινγκεν – Φέγενορντ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 1

21:00

Ποδόσφαιρο: Καέν – Μπορντό

Λιγκ 1

Novasports 3

21:30

Ράγκμπι: Γαλλία – Ιαπωνία

Φιλικό

Eurosport 2

21:30

Χάντμπολ: Έρλανγκεν – Μέλσουνγκεν

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 6

21:45

Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:45

Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Ίντερ

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

22:30

Ποδόσφαιρο: Άβες – Πόρτο

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Cosmote Sport 8

22:45

Σνούκερ: Home Nations Series

Μπέλφαστ – Ημιτελικοί

Eurosport 1

23:30

Μπάσκετ: Κρέιτον Μπλουτζέις – Έντουαρντς Κούγκαρς

NCAA

FOX Sports

Τηλεοπτικές μεταδόσεις