Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 10/2

13:00

Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μάλαγα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

13:30

Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης – Μούρθια

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 6

13:30

Χάντμπολ: Φούχσε Βερολίνου – Μέλσουνγκεν

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 8

13:30

Ποδόσφαιρο: Κιέβο – Ρόμα

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

14:00

Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Άρσεναλ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 5

14:30

Ποδόσφαιρο: Κολονία – Φράιμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

15:00

Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

15:00

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Γιορκ – Τελικοί

Eurosport 2

15:00

Ποδόσφαιρο: Δόξα Δράμας – Άρης

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:00

Ποδόσφαιρο: Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα

Β’ Εθνική

WEB TV ΕΡΤ

15:30

Ποδόσφαιρο: Ουτρέχτη – Φέγενορντ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 4

16:00

Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ – Βερόνα

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

16:00

Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Φιορεντίνα

Σέριε Α

Cosmote Sport 6

16:00

Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε – Μπενεβέντο

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

16:15

Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Έβερτον

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

16:30

Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Χόφενχαϊμ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

17:00

Βόλεϊ: Νίκη Αιγινίου – Παναχαϊκή

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

17:00

Μπάσκετ: Άρης – Παναθηναϊκός

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

17:15

Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

17:15

Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία

Σούπερ Λίγκα

Novasports 3

17:15

Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος – Λεβαδειακός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

17:45

Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Αϊντχόφεν

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 4

18:00

Μπάσκετ: Βαρέζε – Κάπο ντε Ορλάντο

Σέριε Α

Cosmote Sport 5

18:30

Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:00

Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Κροτόνε

Σέριε Α

Cosmote Sport 7

19:00

Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Α1 Ανδρών

Cosmote Sport 4

19:00

Ποδόσφαιρο: Μπρόντμπι – Άαρχους

Πρωτάθλημα Δανίας

Action24

19:00

Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:30

Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Αθλέτικ Μπιλμπάο

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30

Μπάσκετ: Εστουδιάντες – Βαλένθια

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 6

19:30    

Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

20:00

Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο

Καναδάς

Eurosport 2

21:00

Σνούκερ: Βρετανικό Πρωτάθλημα

Γιορκ – Τελικοί

Eurosport 1

21:45

Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

21:45

Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Μπολόνια

Σέριε Α

Cosmote Sport 1

22:00

Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν

Λιγκ 1

Novasports 2

22:15

Ποδόσφαιρο: Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Cosmote Sport 8

23:00

Μπάσκετ: Ντιτρόιτ Πίστονς – Μπόστον Σέλτικς

ΝΒΑ

Cosmote Sport 4

Τηλεοπτικές μεταδόσεις