Τηλεοπτικές μεταδόσεις

 

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 13/1

14:00

Ποδόσφαιρο: Χιρόνα – Λας Πάλμας

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

14:30

Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ – Σάντερλαντ

Τσάμπιονσιπ

Novasports 1

15:00

Ποδόσφαιρο: Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:00

Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – Πλατανιάς

Σούπερ Λίγκα

Novasports 3

15:30

Πόλο: Παλαιό Φάληρο – Απόλλων Σμύρνης

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

16:30

Μπάσκετ: ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 5

16:30

Μπάσκετ: Κολοσσός – Τρίκαλα

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Μάιντς

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 8

16:30

Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Φράιμπουργκ

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 6

16:30

Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Χέρτα

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

16:30

Μπάσκετ: Κόροιβος – Κύμη

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ1

16:30

Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Αμβούργο

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 7

17:00

Ποδόσφαιρο: Μίντλεσμπρο – Φούλαμ

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

17:00

Βόλεϊ: Ηρακλής Χαλκίδας – Κηφισιά

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

17:00

Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Λέστερ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

17:15

Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

17:15

Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

18:00

Φόρμουλα Ε: Μαρόκο

Μαρακές

Eurosport 1

18:00

Ποδόσφαιρο: Ρεν – Μαρσέιγ

Λιγκ 1

Novasports 3

18:30

Μπάσκετ: Λαύριο – Προμηθέας

Α1 Ανδρών

EΡΤ1

19:00

Μπάσκετ: Σέτον Πάιρατς – Τζορτζτάουν

NCAA

FOX Sports

19:15

Μπάσκετ: Ινσταμπούλ Μπουγιουκσεχίρ – Φενερμπαχτσέ

Σούπερ Λιγκ Τουρκίας

Cosmote Sport 7

19:30

Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30

Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Έβερτον

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:30

Ποδόσφαιρο: Νότιγχαμ Φόρεστ – Άστον Βίλα

Τσάμπιονσιπ

Novasports 4

19:30

Ποδόσφαιρο: Λειψία – Σάλκε

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:30    

Ποδόσφαιρο: Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 2

20:30

Πόλο: Ολυμπιακός – Ανόβερο

Τσάμπιονς Λιγκ

ΕΡΤ2

21:00

Μπάσκετ: Ξαβιέρ Μασκιτίαρς – Κρέιτον Μπλουτζέις

NCAA

FOX Sports

21:00

Ποδόσφαιρο: Μονπελιέ – Μονακό

Λιγκ 1

Novasports 1

21:45

Μπάσκετ: Μπολόνια – Ρέτζιο Εμίλια

Σέριε Α

Cosmote Sport 8

21:45

Ποδόσφαιρο: Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Βαλένθια

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

22:30

Ποδόσφαιρο: Μπράγκα – Μπενφίκα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Cosmote Sport 5

Τηλεοπτικές μεταδόσεις