Τηλεοπτικές  μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 25/2
13:00
Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Χετάφε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:00
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες: Τελετή λήξης
ΕΡΤ2
13:30
Χάντμπολ: Μέλσουνγκεν – Λέμγκο
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
13:30
Ποδόσφαιρο: Κροτόνε – ΣΠΑΛ
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
13:30
Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Ντεν Χάαγκ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 1
13:45
Ποδηλασία: Ο Γύρος του Άμπου Ντάμπι
Eurosport 2
14:00
Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
14:30
Ποδόσφαιρο: Ζανκτ Πάουλι – Χόλσταϊν Κίελ
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
15:00
Ποδόσφαιρο: Αιγινιακός – Άρης
Β’ Εθνική
WEB TV ΕΡΤ
15:00
Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ – Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4
15:00
Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
15:00
Ποδόσφαιρο: ΟΦΗ – Πανσερραϊκός
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3

15:30
Ποδηλασία: Kuurne-Βρυξέλλες-Kuurne
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – Κιέβο
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
16:00
Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια – Ουντινέζε
Σέριε Α
Cosmote Sport 8
16:00
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Λάτσιο
Σέριε Α
Cosmote Sport 5
16:05
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι

Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:15
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Κέρκυρα
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
17:15
Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Πλατανιάς
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3
17:15
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μάλαγα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
18:00
Μπάσκετ: Ελλάδα – Μεγάλη Βρετανία

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
ΕΡΤ1
18:30
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ
Λιγκ Καπ Αγγλίας – Τελικός
Novasports 4

19:00
Βόλεϊ: Μόντενα – Περούτζια
ΣουπερΛέγκα
Cosmote Sport 7
19:00
Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη – Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας
Action 24
19:00
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Αταλάντα
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Λειψία – Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1

19:30
Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Μπάσκετ: Σάρλοτ Χόρνετς – Ντιτρόιτ Πίστονς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
20:45
Σνούκερ: Παγκόσμιο γκραν πρι
Βρετανία – Τελικός
Eurosport 2
21:00
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500
Cosmote Sport 5
21:45
Ποδόσφαιρο: Ρόμα – Μίλαν
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ
Λιγκ 1
Novasports 2
22:00
Τένις: ΑΤΡ 500
Ρίο Όπεν – Τελικός
Cosmote Sport 6
22:00
Τένις: ΑΤΡ 250
Delray Beach – Τελικός
Cosmote Sport 8
22:15
Ποδόσφαιρο: Πορτιμονένσε – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 7
22:30
Μπάσκετ: Κλίβελαντ Καβαλίερς – Σαν Αντόνιο Σπερς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4

Τηλεοπτικές μεταδόσεις