Τηλεοπτικές  μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 11/3
13:00
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:30
Χάντμπολ: Μαγδεμβούργο – Κίελο
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6
13:30
Μπάσκετ: Μπανταλόνα – Μπασκόνια
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 8
13:30
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – Μπενεβέντο
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
14:15
Μπάσκετ: Νταρουσάφακα – Μπεσίκτας
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 4
14:30
Ποδόσφαιρο: Ντούισμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
14:45
Ποδηλασία: Παρίσι – Νίκαια
8η κούρσα: Nice – Nice
Eurosport 2
15:00
Ποδόσφαιρο: Πλατανιάς – Ολυμπιακός

Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
15:00
Ποδόφαιρο: ΟΦΗ – Τρίκαλα
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3
15:30
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Γουότφορντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:30
Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Χέρενφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4

16:00
Ποδόσφαιρο: Κροτόνε – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Cosmote Sport 8
16:00
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Λάτσιο
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
16:00
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Ουντινέζε
Σέριε Α
Cosmote Sport 5
16:15
Ποδηλασία: Tirreno – Adriatico
5η κούρσα
Eurosport 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:00
Μπάσκετ: Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4
17:15
Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
17:15
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:15
Ποδόσφαιρο: Λαμία – Λεβαδειακός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3
17:30
Σνούκερ: Γιβραλτάρ Όπεν
Ημιτελικοί
Eurosport 2
17:45
Ποδόσφαιρ: Φέγενορντ – Άλκμααρ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4
18:00
Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Μπορούσια Ντόρτμουντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3
19:00
Μπάσκετ: Νιου Γιορκ Νικς – Τορόντο Ράπτορς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
19:00
Ποδόσφαιρο: Τζένοα – Μίλαν
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
19:00
Ποδόσφαιρο: Χόρσενς – Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας
Action 24
19:30
Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Χάντμπολ: Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών
Τελικός
ΕΡΤ3
19:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1

19:30
Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 8
20:00
WRC: Μεξικό
SS22 Las Minas 2 Power Stage
Cosmote Sport 5
20:00
Τένις: ΑΤΡ Masters
Indian Wells
Cosmote Sport 6
20:45
Σνούκερ: Γιβραλτάρ Όπεν
Τελικός
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Ατλάντα Γιουνάιτεντ – DC Γιουνάιτεντ
MLS
Eurosport 2
21:30
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
ISM TicketGuardian 500
Cosmote Sport 5
21:30
Μπάσκετ: Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
21:45
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λεγκανές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Νάπολι
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Τουλούζ – Μαρσέιγ
Λιγκ 1
Novasports 2
22:15
Ποδόσφαιρο: Πάσος Φερέιρα – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 7
23:00
Ποδόσφαιρο: Νιου Γιορκ Σίτι FC – Λος Άντζελες Γκάλαξι
MLS
Eurosport 2

Τηλεοπτικές μεταδόσεις