Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 31/3
13:30
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Ρόμα
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
14:00
Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Δρέσδης – Νυρεμβέργη
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
14:00
Ποδόσφαιρο: Χιρόνα – Λεβάντε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:30
Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3
15:00
Ποδόσφαιρο: Παναχαϊκή – ΟΦΗ
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3
15:30
Πόλο: Βουλιαγμένη – Γλυφάδα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ2
16:00
Άρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Βουκουρέστι, Ρουμανία
Eurosport 1
16:00
Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Βερόνα
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Μπενεβέντο
Σέριε Α
Cosmote Sport 6
16:30
Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Άουγκσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Φράιμπουργκ
Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3
16:30
Ποδηλασία: GP Miguel Indurain
Ισπανία
Eurosport 2
16:30
Μπάσκετ: ΠΑΟΚ – Κόροιβος
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
16:30
Μπάσκετ: ΓΣΛ Φάρος – Κολοσσός
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
16:30
Μπάσκετ: Κύμη – Τρίκαλα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
16:45
Βόλεϊ: Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Τελικός Λιγκ Καπ Ανδρών
ΕΡΤ2
17:00
Χάντμπολ: ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
17:00
Ποδόσφαιρο: Μαντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σουόνσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
17:15
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:15
Ποδόφαιρο: Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1
18:00
Ποδόσφαιρο: Ντιζόν – Μαρσέιγ
Λιγκ 1
Novasports 3
18:30
Μπάσκετ: Πανιώνιος – Λαύριο
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
19:00
Ποδόσφαιρο: Κιέβο – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
19:00
Άρση Βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Βουκουρέστι, Ρουμανία
Eurosport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:30
Πόλο: Παρτιζάν – Ολυμπιακός
Τσάμπιονς Λιγκ
ΕΡΤ2
19:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Μπορούσια Ντόρτμουντ

Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Λεβαδειακός – Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα

Novasports 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Χαλ – Άστον Βίλα
Τσάμπιονσιπ
Novasports 4
19:30
Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Ρεάλ Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Τένις: WTA Tour
Μαϊάμι – Τελικός
Cosmote Sport 6
20:00
Πυγμαχία: Άντονι Τζόσουα – Τζόζεφ Πάρκερ
IBF/WBA/IBO/WBO World Heavyweight Championship
Cosmote Sport 5
20:00
Ποδόσφαιρο: Ορλάντο Σίτι – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
MLS
Eurosport 2
20:15
Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Βιτόρια Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 8
20:45
Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Μπρέντα
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 1
21:30
Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
21:45
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Μίλαν
Σέριε Α

Cosmote Sport 1
22:00
Μπάσκετ: Ουάσινγκτον Γουίζαρντς – Σάρλοτ Χόρνετς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4
22:15
Ποδόσφαιρο: Λος Άντζελες Γκάλαξι – Λος Άντζελες FC
ΜLS
Eurosport 2
22:30
Ποδόσφαιρο: Μπράγκα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 8
23:00
Μπέιζμπολ: Τορόντο Μπλου Τζέις – Νιου Γιορκ Γιάνκις
MLB
FOX Sports
23:30
Κέρλινγκ: Ρωσία – Καναδάς
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών
Eurosport

Τηλεοπτικές μεταδόσεις