Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 14/4

14:00
Ποδόσφαιρο: Ζανκτ Πάουλι – Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
14:00
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:30
Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Πανσερραϊκός – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3
15:00
Ποδόσφαιρο: Λαμία – Απόλλων Σμύρνης
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2

15:30
Πόλο: Γλυφάδα – Χίος
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ2
16:00
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Ουντινέζε
Σέριε Α
Cosmote Sport 6
16:30
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Αμβούργο
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

16:30
Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου – Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Μπάσκετ: Τρίκαλα – Άρης
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1

16:30
Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη – Ανόβερο
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
16:30
Μπάσκετ: Κύμη – Ρέθυμνο
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
16:45
Ιππασία: FEI World Cup
Παρίσι, Γαλλία
Eurosport 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι – Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
17:00
Φόρμουλα Ε: Ιταλία
7ος γύρος – Ρώμη
Eurosport 1
17:00
Χάντμπολ: Ολυμπιακός – ΑΣΕ Δούκα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
17:00
Βόλεϊ: Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός
Α1 Ανδρών πλέι οφ
ΕΡΤ2
17:00
Ποδόσφαιρο: Μίντλεσμπο – Μπρίστολ Σίτι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 4
17:15
Ποδόσφαιρο: Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2

17:15
Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Βαλένθια
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
18:00
Ποδόσφαιρο: Λυών – Αμιάν
Λιγκ 1
Novasports 3
18:30
Μπάσκετ: ΓΣΛ Φάρος – ΑΕΚ
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
19:00
Ποδόσφαιρο: Τζένοα – Κροτόνε
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
19:00
Ποδόσφαιρο: Κιέβο – Τορίνο
Σέριε Α
Cosmote Sport 8
19:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

19:30
Ποδόσφαιρο: Λεγκανές – Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

19:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1

19:30
Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 5
19:30
Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Μπρέντφορντ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 2
20:00
Ποδόσφαιρο: Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Μόντρεαλ Ίμπακτ
ΜLS
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Ναντ – Ντιζόν
Λιγκ 1
Novasports 3
21:00
Τένις: ΑΤΡ 250
Χιούστον – Ημιτελικά
Cosmote Sport 6
21:30
Ποδηλασία Πίστας: Six Day
Ισπανία
Eurosport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Αταλάντα – Ίντερ
Σέριε Α
Cosmote Sport 3
21:45
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
21:45
Μπάσκετ: Τορίνο – Μπολόνια
Σέριε Α
Cosmote Sport 8
21:45
Ποδόσφαιρο: Τότεναμ – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

22:00
Μπάσκετ: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς
ΝΒΑ πλέι οφ
Cosmote Sport 4
22:00
Χόκεϊ: Τάμπα Λάιτνινγκ – Νιου Τζέρσεϊ Ντέβιλς
NHL – Στάνλεϊ Καπ πλέι οφ
FOX Sports
22:45
Ποδόσφαιρο: Σικάγο Φάιαρ – Λος Άντζελες Γκάλαξι
MLS
Eurosport 1

Τηλεοπτικές μεταδόσεις