Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 15/4

13:30
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ
Σέριε Α
Cosmote Sport 7
13:30
Μπάσκετ: Μπασκόνια – Τενερίφη
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 4
14:00
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
2η κούρσα, Αραγονία
Eurosport 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Γουλβς – Μπέρμιγχαμ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 5
14:30
Ποδόσφαιρο: Ίνγκολσταντ – Νυρεμβέργη
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
15:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πορτογαλία
Eurosport 2
15:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIM MX2
5ος γύρος: Πορτογαλία, 1ος αγώνας
Motorsport TV
15:00
Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Παναιτωλικός

Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
15:30
Ποδόσφαιρο: Νιούκαστλ – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

15:30
Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ – Ουτρέχτη
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4
15:45
Ποδηλασία: Amstel Gold Race
Ολλανδία
Eurosport 1
16:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIM MXGP
5ος γύρος: Πορτογαλία, 1ος αγώνας
Motorsport TV
16:00
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Νάπολι
Σέριε Α
Cosmote Sport 7

16:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πορτογαλία
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Βερόνα
Σέριε Α
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:00
Μπάσκετ: ΠΑΟΚ – Λαύριο
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
17:00
Ποδόσφαιρο: Δόξα Δράμας – ΟΦΗ
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3

17:00
Ποδόσφαιρο: Σπάρτη – Αναγέννηση Καρδίτσας
Β’ Εθνική
WEB TV ΕΡΤ
17:15
Ποδόσφαιρο: Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3

17:15
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβάντε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:15
Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
17:45
Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4

18:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIM MX2
5ος γύρος: Πορτογαλία, 2ος αγώνας
Motorsport TV
18:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πορτογαλία
Eurosport 2
18:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Μπρομ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

18:30
Ποδηλασία: Κύπελλο της Γαλλίας
Γαλλία
Eurosport 1
19:00
Μότοκρος: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πορτογαλία
Eurosport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
19:00
Βόλεϊ: Μόντενα – Τσιβιτανόβα
Σουπερλέγκα – Ημιτελικά
Cosmote Sport 6
19:00
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Cosmote Sport 7

19:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIM MXGP
5ος γύρος: Πορτογαλία, 2ος γύρος
Motorsport TV
19:00
Μπάσκετ: Προμηθέας Πατρών – Κόροιβος
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ1
19:30
Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Εσπανιόλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Πλατανιάς – ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1

20:00
Μπάσκετ: Μπόστον Σέλτικς – Μιλγουόκι Μπακς
ΝΒΑ πλέι οφ
Cosmote Sport 4
20:00
Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Cosmote Sport 3
21:00
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
Bristol Food City 500
Cosmote Sport 5
21:45
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Ρόμα
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό
Λιγκ 1
Novasports 2

22:00
Χόκεϊ: Φιλαδέλφεια Φλάιαρς – Πίτσμπουργκ Πένγκουινς
NHL – Στάνλεϊ Καπ πλέι οφ
FOX Sports
22:00
Τένις: ΑΤΡ 250
Χιούστον – Τελικός
Cosmote Sport 6
22:15
Ποδόσφαιρο: Μπελενένσες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 8
22:30
Μπάσκετ: Κλίβελαντ Καβαλίερς – Ιντιάνα Πέισερς
ΝΒΑ πλέι οφ
Cosmote Sport 4
23:00
Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ KC – Σιάτλ Σάουντερς
MLS
Eurosport 1

Τηλεοπτικές μεταδόσεις