Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 22/4
13:00
Ποδόσφαιρο: Ζιρόνα – Εσπανιόλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 8
13:30
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Μπολόνια
Σέριε Α
Cosmote Sport 2
13:30
Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Γκραν Κανάρια
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 4
14:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ίνγκολσταντ
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 3
14:30
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
Γαλλία
Eurosport 2
15:00
Ποδηλασία: Λιέγη-Μπαστόν-Λιέγη
Βέλγιο
Eurosport 1
15:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Κάννες
Cosmote Sport 8
15:30
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Γουέστ Χαμ

Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:30
Τένις: ΑΤΡ Masters
Μόντε Κάρλο – Τελικός
Cosmote Sport 6
15:45
Μηχανοκίνητα: Αγώνες Αντοχής Αυτοκινήτων Blancpain
1oς γύρος: Μόντσα
Motorsport TV
16:00
Ποδόσφαιρο: Κιέβο – Ίντερ
Σέριε Α
Cosmote Sport 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Χάκεν – Χάμαρμπι
Πρωτάθλημα Σουηδίας
Novasports 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Cosmote Sport 2
16:15
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Κροατίας
6η κούρσα
Eurosport 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Μάιντς
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Σαουθάμπτον
Κύπελλο Αγγλίας
Novasports Extra 1
17:00
Ποδόσφαιρο: Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου) – Άρης
Β’ Εθνική
ΕΡΤ3

17:00
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Κάννες
Cosmote Sport 8
17:00
Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Β’ Εθνική
WEB TV ΕΡΤ

17:45
Μηχανοκίνητα: Αγώνες Αντοχής Αυτοκινήτων Blancpain
Ιταλία
Eurosport 2
18:00
Ποδόσφαιρο Σάλας: Κύπελλο ΟΥΕΦΑ
3η θέση
Cosmote Sport 8
18:15
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
2η ημέρα – Σέφιλντ
Eurosport 1
18:30
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Σουόνσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
18:45
Moto3: GP ΗΠΑ
Αγώνας
Cosmote Sport 5
19:00
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Λεβαδειακός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 2
19:00
Βόλεϊ: Περούτζια – Τσιβιτανόβα
Σέριε Α – Τελικός – 1ος αγώνας
Cosmote Sport 6
19:00
Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος – Πλατανιάς
Σούπερ Λίγκα
Novasports Stories
19:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Λαμία
Σούπερ Λίγκα
Novasports 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 5
19:00
Ποδόσφαιρο: Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα
Novasports 24
19:00
Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 4

19:00
Ποδόσφαιρο: Κολονία – Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3
19:00
Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ
Σούπερ Λίγκα
Novasports Εxtra 1
19:30
Μπάσκετ: Βαλένθια – Μάλαγα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 7
19:30
Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Μπέιζμπολ: Νιου Γιορκ Γιάνκις – Τορόντο Μπλου Τζέις
ΜLB
FOX Sports
20:00
Μπάσκετ: Μιλγουόκι Μπακς – Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ – Πλέι οφ
Cosmote Sport 4
20:05
Moto2: GP ΗΠΑ
Αγώνας
Cosmote Sport 5
21:00
Ποδόσφαιρο σάλας: Κύπελλο ΟΥΕΦΑ
Τελικός
Cosmote Sport 8
21:00
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
2η ημέρα – Σέφιλντ
Eurosport 1
21:30
ΜοtoGP: GP ΗΠΑ
Αγώνας
Cosmote Sport 5
21:45
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

21:45
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Νάπολι
Σέριε Α
Cosmote Sport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν
Λιγκ 1
Novasports 2
22:15
Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Μποαβίστα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 7
22:30
Μπάσκετ: Σαν Αντόνιο Σπερς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
ΝΒΑ – Πλέι οφ
Cosmote Sport 6
23:00
Μπέιζμπολ: Λος Άντζελες Έιντζελς – Σαν Φρανσίσκο Τζάιαντς
MLB
FOX Sports
23:00
Ποδόσφαιρο: Σιάτλ Σάουντερς – Μινεσότα Γιουνάιτεντ
MLS
Eurosport 2

Τηλεοπτικές μεταδόσεις