Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 6/5
13:00
Ποδόσφαιρο: Μάλαγα – Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:05
Moto2: GP Ισπανίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
13:30
Μπάσκετ: Φουενλαμπράδα – Βαλένθια
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 4
13:30
Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε – Ίντερ
Σέριε Α
Cosmote Sport 7

13:40
Μηχανοκίνητα: Blancpain GT Series Sprint Cup
Brands Hatch – 1ος αγώνας
Motorsport TV
14:30
MotoGP: GP Ισπανίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
14:30
Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ – Ρέντινγκ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 4
14:30
Ποδόσφαιρο: Μπέρμιγχαμ – Φούλαμ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
15:00
Χάντμπολ: ΠΑΟΚ – ΟΦΝΙ
Α1 γυναικών – 1ος τελικός
WEB TV ΕΡΤ

15:20
Μηχανοκίνητα: Italian motorcycle road race
2ος γύρος: Mugello – Pre Moto 3
Motorsport TV
15:30
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Χάντερσφιλντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

15:30
Πόλο: Εθνικός – Υδραϊκός
Α1 Ανδρών – Πλέι οφ
ΕΡΤ2
15:30
Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Γκρόνινγκεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Κιέβο – Κροτόνε
Σέριε Α
Cosmote Sport 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπρομαποϊκάρνα – Τζουργκάρντεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας
Novasports 3
16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Αταλάντα
Σέριε Α
Cosmote Sport 3

16:00
Βόλεϊ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών
Μικρός τελικός
Cosmote Sport 6
16:00
Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ – Μπενεβέντο
Σέριε Α
Cosmote Sport 8
16:00
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ
Eurosport 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Τορίνο
Σέριε Α
Cosmote Sport 2
16:20
Μηχανοκίνητα: Red Bull Moto GP Rookies Cup
1ος γύρος: Jerez – 2ος Αγώνας
Motorsport TV
16:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Χόλσταϊν Κίελο
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 7
17:00
Ποδόσφαιρο: Παναιγιάλειος – Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου)
Β’ Εθνική
WEB TV ΕΡΤ
17:00
Ποδόσφαιρο: Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα

Β’ Εθνική
ΕΡΤ3
17:15
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ

Λα Λίγκα
Cosmote Sport 5
17:30
Μπάσκετ: Λούντβιγκσμπουργκ – Μούρθια
Τσάμπιονς Λιγκ – Μικρός τελικός
Novasports 2
17:30
Μπάσκετ: Λούντβιγκσμπουργκ – Μούρθια
Τσάμπιονς Λιγκ – Μικρός τελικός
ΕΡΤ1

18:15
Ποδηλασία: Γύρος του Γιορκσάιρ
4η κούρσα
Eurosport 1
18:15
Μηχανοκίνητα: Blancpain GT Series Sprint Cup
Brands Hatch – 2ος αγώνας
Motorsport TV
18:30
Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

18:30
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Μπέρνλι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 8
19:00
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Cosmote Sport 3
19:00
Βόλεϊ: Περούτζια – Τσιβιτανόβα
ΣουπερΛέγκα – 5ος τελικός
Cosmote Sport 7
19:00
Βόλεϊ: Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών
Τελικός
Cosmote Sport 6
19:00
Βόλεϊ: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Α1 Ανδρών – 2ος τελικός
ΕΡΤ3
19:00
Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – Λεβαδειακός

Σούπερ Λίγκα
Novasports Stories
19:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα
Novasports 5
19:00
Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα
Novasports 4
19:00
Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα
Novasports 3

19:30
Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας – Χετάφε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:30
Μπάσκετ: Μονακό – ΑΕΚ
Τσάμπιονς Λιγκ – Τελικός
ΕΡΤ1
20:30
Μπάσκετ: Μονακό – ΑΕΚ
Τσάμπιονς Λιγκ – Τελικός
Novasports 2

20:35
Beach volley: World Tour
Huntington Beach – Hμιτελικά ανδρών
Cosmote Sport 8
21:00
Σνούκερ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ – Τελικός
Eurosport 1
21:00
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
Dover AAA 400 Drive for Autism
Cosmote Sport 5
21:35
Beach volley: World Tour
Huntington Beach – Hμιτελικά ανδρών
Cosmote Sport 8
21:45
Ποδόσφαιρο: Κάλιαρι – Ρόμα
Σέριε Α
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 1

22:00
Χόκεϊ: Τάμπα Λάιτινγκ – Μπόστον Μπρούινς
NHL
FOX Sports
22:05
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ – Νις
Λιγκ 1
Novasports 3
22:15
Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Φεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 7
22:30
Μπάσκετ: Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
ΝΒΑ πλέι οφ
Cosmote Sport 4
22:50
Beach volley: World Tour
Huntington Beach – Mικρός τελικός γυναικών
Cosmote Sport 8

Τηλεοπτικές μεταδόσεις