Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής
1ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου 5-0
Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-3
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών 1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 0-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0

2ος όμιλος – 23η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου-Νάουσα (Αναβολή)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 2-2
Καμπανιακός-Μακεδονικός 0-2
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας 2-0
Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας 2-1
Πιερικός-Εδεσσαϊκός 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός (Αναβολή)
Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

3ος όμιλος – 19η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-1
Θεσπρωτός-Καστοριά 0-3 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πανλευκάδιος 0-0
Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0
Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου 5-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας 0-0
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

4ος όμιλος – 19η αγωνιστική
ΝΠΣ Βόλος-Νίκη Βόλου 1-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-2
Αμβυσσεάς Διστόμου-Θήβα 2-1
Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού 2-1
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου 1-2
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

Η βαθμολογία
ΝΠΣ Βόλος 47
Νίκη Βόλου 35
ΓΣ Αλμυρού 32
Ολυμπιακός Βόλου 30

Αστέρας Ιτέας 28
Αμβρυσσέας Διστόμου 27
Θήβα 27
ΑΟ Σελλάνων 21
Ρήγας Φεραίος 19
Διγενής Νεοχωρίου 19
Οπούντιος Μαρτίνου 14
Αχιλλέας Φαρσάλων 13
Βελούχι 6

5ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1
Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0
Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 0-1
Αχαϊκή-Παναρκαδικός 1-1
Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-1

6ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Κερατσίνι-Διαγόρας 1-0
Ιάλυσος-Ιωνικός 1-1
ΑΟ Ζευγολατιό-ΑΟ Λουτράκι 1-0
Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου 3-2
Ασπρόπυργος-Εθνικός 2-0
Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Ερμιονίδα-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 2-1
Ερμής Κιβερίου-Χαλκίδα 4-0
Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός 4-0
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός 1-4
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

8ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών 2-0
ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος 2-0
Αιγάλεω-Ηλυσιακός 1-1
Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας 1-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος 3-0
Ρεπό: Κηφισιά

Όλα τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |