Οι σημερινοί αγώνες της ΕΠΣΘ

Η 9η αγωνιστική στην Α’ και η 7η στην Β΄ κατηγορία ολοκληρωνονται σήμερα στο τοπικό πρωτάθλημα της ΕΠΣΘ με το εξής πρόγραμμα…

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΘ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11:00     ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ         ΗΡΑΚΛΗΣ Β.       ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

11:00     ΕΤΒΑ                      ΠΗΛΕΑΣ               ΘΗΣΕΑΣ

11:00     ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ      ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ      ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11:00     ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ       ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ   ΑΚΡΟΠΟΛΗ

13:00     ΣΚΙΑΘΟΥ              ΣΚΙΑΘΟΣ              ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ

15:00     ΑΓΧΙΑΛΟΥ           ΠΥΡΑΣΟΣ            ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ

Χθες ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΑΙΑΣ 0-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΑ          Ομάδα                 Αγ.         Βαθ.      N             I               H             Γκολ

1              ΘΗΣΕΑΣ            8              22           7              1              0              19 – 4

2              ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ   8              19           6              1              1              26 – 11

3              ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΣ      8              16           5              1              2              14 – 6

4              ΔΙΑΓΟΡΑΣ           8              15           4              3              1              11 – 3

5              ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 9              15           4              3              2              12 – 7    

6              ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ      8              13           5              0              3              19 – 6

7              ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 8              12           4              0              4              18 – 10

8              ΠΥΡΑΣΟΣ             8              11           3              2              3              9 – 7

9              ΑΚΡΟΠΟΛΗ        8              11           3              2              3              15 – 15

10           ΗΡΑΚΛΗΣ Β.       8              7              3              0              5              10 – 12

11           ΠΗΛΕΑΣ               8              7              2              1              5              9 – 27

12           ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ    8              4              1              1              6              5 – 28

13           ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     9              4              1              1              7              8 – 20    

14           ΑΝΘ.Σ ΓΑΖΗΣ     8              3              1              0              7              9 – 28

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00     ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ       ΕΘΝΙΚΟΣ             ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ

ΑΕ 2002-Κένταυρος Ν.Π.  2-1

Ιωλκός- Ελευθεριακός 1-2

Τοξότης- Ν.Α. Νίκης 3-0

Ν. Μαγνησιακός- Ιάσων Α.Μ. 0-1

Αγ. Άννα- Ε.Λ. Νηλέα 2-0

ΡΕΠΟ  ΔΥΝΑΜΙΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00     ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ       ΕΡΜΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

15:00     ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ          ΑΧΙΛΛΕΑΣ           ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ

15:00     ΑΓΧΙΑΛΟΥ           ΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Απόλλων Καν.- Αστέρας Ριζ. 0-0

Αγροτικός- Ηρακλής Αγ. Θ. 2-2

Άθλος- Δάφνη 0-7

ΡΕΠΟ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ

 

 

Οι σημερινοί αγώνες της ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |