Κλήρωσε για την Γ’ Εθνική…με σέντρα 30/9

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής πραγματοποιήθηκε (12/09) στα γραφεία της ΕΠΟ.
Ο Ολυμπιακός,κάνει πρεμιέρα με τον Οικονόμο στην Τσαριτσάνη ενω η Νίκη θα ξεκινησει με Θησέακαι την 6η αγωνιστική θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό στο Πανθεσσαλικό.
Εντός έδρας αρχίζει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής ο ΓΣ Αλμυρού, με αντίπαλο την Αναγέννηση Καρδίτσας,
Με δυνατά παιχνίδια αρχίζει το πρωτάθλημα ο Θησέας, καθώς στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές θα κληθεί να παίξει με Νίκη(1η) και Ολυμπιακό(4η).
Αναλυτικά η κλήρωση στον 4ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής 2018-2019
============================================
1η αγωνιστική (30/9 -16.00)
ΑΟ Σελλάνων- ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Φωκικός
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού- Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα
==========================================
2η αγωνιστική (7/10-16.00)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας- Νίκη Βόλου
Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΣ Μετέωρα
======================================
3η αγωνιστική( 14/10-16.00)
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου -Πιερικός
===========================================
4η αγωνιστική (21/19-16.00)
ΓΣ Αλμυρού- ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας- Αστέρας Ιτέας
Φωκικός- ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός
=======================================
5η αγωνιστική (Σαβ. 27/10- 15.00)
ΑΟ Σελλάνων- Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας- Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου -ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς
===========================================
6η αγωνιστική (4/11-15.00)

Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός- Θησέας Αγριάς
======================================
7η αγωνιστική(11/11-15.00)
ΑΟ Σελλάνων- Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός- ΓΣ Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας -Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας
======================================
8η αγωνιστική (18/11-15.00)
ΑΣ Μετέωρα- ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας -Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρού- Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Στυλίδας
======================================
9η αγωνιστική(25/11-15.00)
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός- ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός- Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
===========================================
10η αγωνιστική (2/12-15.00)
Πιερικός- ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα- Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας- Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρού- Νίκη Βόλου
======================================
11η αγωνιστική (9/12-15.00)
ΑΟ Σελλάνων- Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου- ΓΣ Αλμυρού
=========================================
12η αγωνιστική (16/12-15.00)
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Πιερικός- ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα -Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Απόλλων Μακρυχωρίου
=======================================
13η αγωνιστική (6/1/2019-15.00)
ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου- Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου- ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας- Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κλήρωσε για την Γ’ Εθνική…με σέντρα 30/9

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |