Οι διαιτησίες στην Γ΄Εθνική

Με τα ματς της 6ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 7ης στους υπόλοιπους επτά θα δοθεί συνέχεια την Κυριακή (11/11) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια.
Όλες οι αναμετρήσεις έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από τους αγώνες Διαγόρας – Θύελλα Ραφήνας (13.00), Φοίβος Κρεμαστής – Νίκη Τραγανού (13.00), ΠΑΟ Βάρδας – Ιάλυσος (13.30), Θύελλα Καμαρίου – Χαλκίδα (12.00) και Ερμιονίδα – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).
Αναλυτικά:
1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Βουρνέλης, Παπαδόπουλος, Σιανίδης (Μακεδονίας)
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Μαρόπουλος, Ανδρέου, Γεωργόπουλος (Μακεδονίας)
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δραγούσης, Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Τζουμαλάκης (Σερρών), Παστιάδης, Ραβικάλης (Δράμας)
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κεφίλης (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας), Ναζιρόπουλος (Έβρου)
ΠΑΟ Κοσμίου – Καβάλα
Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ (Ξάνθης), Οικονομίδης (Δράμας)
2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Σκούτας, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Νικόπουλος, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Εδεσσαϊκός – Βέροια
Ζαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)
Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης, Στάικος (Λάρισας)
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Σφέτσιας (Σάμου), Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)
Μακεδονικός – Λαγκαδάς
Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Μίλτσης (Πέλλας)
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τρίγλιας
Σουλίδης, Τζιουβάρας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)
3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)
Ναυπακτιακός Αστέρας – Γρεβενά Αεράτα
Κωστούλας, Παπαδημητρίου, Νούσιας (Άρτας)
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Νέος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)
Θρίαμβος Σερβιανών – Α.Ο. Φλωριάδας
Φίτσας, Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
Σπυριάδης (Χίου), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)
Κρόνος Αργυράδων – Α.Ε. Λευκίμμης
Νικόπουλος, Σκορδίλης, Μίχος (Κέρκυρας)
4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας
Μέγας, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)
Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Καλατζής, Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)

ΣΑΒΒΑΤΟ Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Λαθύρης, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)
Πιερικός – Αλμυρός
Κεφαλάς (Σερρών), Κωνσταντίν, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Μπουροζίκας, Νάκας, Παραφέστας (Λάρισας)
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μαμασούλας, Φράγιος, Μαδίτσης (Μακεδονίας)
Φωκικός – Στυλίδα
Ψυχούλας, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)
5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
Νικολάου, Δόσης, Ισσά (Αθηνών)
Ατσαλένιος – Επισκοπή
Ταμπουρατζής, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ιωνικός
Κρασαγάκης, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Μανδαλενάκης, Μαυρουδής, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
Προοδευτική – Α.Ε. Νεάπολης
Πόγκας, Τσιφλάκος, Κελεπούρης (Εύβοιας)
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)
6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Διαγόρας – Θύελλα Ραφήνας
Κακουλίδης (Θράκης), Κουφός, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)
Φοίβος Κρεμαστής – Νίκη Τραγανού
Παυλίδης, Χριστοδούλου, Νησελίτης (Ημαθίας)
ΠΑΟ Βάρδας – Ιάλυσος
Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Γεωργακόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά)
Παλληνιακός – Αχαρναϊκός
Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας, Όντος (Αθηνών)
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Ματσούκας, Τσιλίκας, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)
Πανηλειακός – Πανμοβριακός
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)
7ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Χαλκίδα
Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος, Κορωνάς (Πειραιά)
Αιολικός – Αιγάλεω
Δραγάτης, Καλλής, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)
Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός
Κωνσταντινίδης (Σάμου), Καραγιαννίδης, Αραβίδης (Αθηνών)
Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος
Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)
Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός
Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης, Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)
Καλλιθέα – Ηλυσιακός
Κουναλάκης (Ηρακλείου), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κουβαλάκης (Δράμας)
8ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Α.Ο. Εικοσιμίας
Κόκορης, Βεργέτης, Τσούκας (Αρκαδίας)
Α.Ο. Υπάτου – Αμβρυσσέας
Μαχαίρας (Αθηνών), Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
Ανδριανός Κ., Κακαφώνης, Ανδριανός Μ. (Αχαΐας)
Ασπρόπυργος – Πάμισσος Μεσσήνης
Αλαμπέης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου), Μαραθωνίτης (Αθηνών)
Πέλλανας Καστορείου – Λέρνα
Κέκερης, Τριαντάφυλλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)
Καλαμάτα – Μανδραϊκός
Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας), Σταματόπουλος (Αρκαδίας)
Α.Ο. Κατασταρίου – Παναρκαδικός
Σαφαρίκας, Ζούλης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

Οι διαιτησίες στην Γ΄Εθνική