Οι διαιτησίες στη Γ΄Εθνική

Με τα ματς της 10ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 11ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (9/12) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (5/12) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις.
Το Σάββατο (8/12) θα γίνουν τα παιχνίδια Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού (15.00) και Διαγόρας – ΠΑΟ Βάρδας (14.00), ενώ όλα τα υπόλοιπα ξεκινούν στις 15.00 της Κυριακής, εκτός από τα Ιάλυσος – Πανμοβριακός (12.45), Πανθηραϊκός – Αιολικός (11.00) και Μανδραϊκός – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).
Αναλυτικά:
1ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Μαυρίδης, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας)
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κακουλίδης, Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης)
ΠΑΟ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Κεφίλης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεφαλάς, Αναστασιάδης, Σακκός (Σερρών)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Μπουτσίκος, Ανδρέου, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης, Κοτανίδου (Δράμας)
(8/12) Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
Πουλικίδης (Δράμας), Γκιόση, Δημητριάδης (Θράκης)
2ος όμιλος (11η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Τακίδης (Κιλκίς), Τσακίρης, Οικονομίδης (Δράμας)
Μακεδονικός – Γιαννιτσά
Τζουμαλάκης, Κρυώνας (Σερρών), Κωτούλας (Κιλκίς)
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
Πάνος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)
ΠΟ Τρίγλιας – Αγροτικός Αστέρας
Δραγούσης (Κιλκίς), Βρούζος, Σαλτσίδης (Πιερίας)
Λαγκαδάς – Μελιτέας Μελίτης
Σαφούρης-Αργυρόπουλος (Σερρών), Μαλανδρής, Κώστογλου (Χαλκιδικής)
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Σουλίδης (Κοζάνης), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου
Μαρόπουλος, Νταβέλας, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Μπεκιάρης, Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)
Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας

Ανδριανός Κ., Κακαφώνης, Ανδριανός Μ. (Αχαΐας)
Α.Ε. Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Φίτσας, Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
Αθανασίου, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)
Αχέρων Καναλακίου – Α.Ο. Φλωριάδας
Νέος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)
4ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τασιόπουλος, Σακκάς, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Τσιοφλίκη, Νίκζας, Δεδικούσης (Λάρισας)
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
Γκάμαρης, Δόσης, Κοκαρίδας (Αθηνών)
Στυλίδα – Μετέωρα
Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας
Αγγελούλης, Στάικος (Λάρισας), Μπάλας (Τρικάλων)
Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μελτζανίδης, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αλμυρός
Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Αλεξόπουλος, Σταφυλάς (Τρικάλων)
5ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Αλιάγας, Πλακάς (Δυτικής Αττικής), Πασπάτης (Σάμου)
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Σκούτας (Χαλκιδικής)
Κερατσίνι – Ατσαλένιος
Κατόπης (Σάμου), Μητράκος, Μητροφάνης (Αθηνών)
Αμπελακιακός – Παλαιοχώρα
Ρούσσος, Τριαντάφυλλος, Σανός (Κορινθίας)
Α.Ε. Νεάπολης – Επισκοπή
Κρασαγάκης, Μαυρουδής, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)
Ιωνικός – Εθνικός
Μπακογιάννης, Ζήρδας (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)
6ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Ψυχούλας, Σοφός, Κελεπούρης (Βοιωτίας)
Παναιγιάλειος – Πανηλειακός
Ματσούκας, Λύσσαρης, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Βλάχος, Τσαλίκογλου, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)
Ιάλυσος – Πανμοβριακός
Παρχαρίδης (Δράμας), Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά), Ναζιρόπουλος (Έβρου)
Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων
Βεργέτης, Κύριος (Αρκαδίας), Λυκομήτρος (Αργολίδας)
(8/12) Διαγόρας – ΠΑΟ Βάρδας
Καλογερόπουλος (Αθηνών), Γούρνιας, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)
7ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Αιολικός
Νταούλας, Χαντζίκος, Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής)
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου
Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καραθανάσης, Γκούβας (Ανατολικής Αττικής)
Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα
Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Καφρίτσας, Τζίκας (Αθηνών)
Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας
Πουλόπουλος, Καρακελές (Πειραιά), Καραμπάσης (Λέσβου)
Χαλκίδα – Χαραυγιακός
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης, Σγουράκης (Πειραιά)
Ηλυσιακός – Αιγάλεω
Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Κουρέντας (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)
8ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μανδραϊκός – Α.Ο. Εικοσιμίας
Βλουτέλης (Λέσβου), Όντος, Γενναίος (Αθηνών)
Λέρνα – Αμβρυσσέας
Σταυρόπουλος, Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)
Αστέρας Βλαχιώτη – Πάμισος Μεσσήνης
Ρούτσης (Κορινθίας), Λέκκας, Γκουριώτης (Αργολίδας)
Ερμιονίδα – Πέλλανας Καστορείου
Φωκάς, Ζούλης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)
Καλαμάτα – Ασπρόπυργος
Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Βεργέτης (Αρκαδίας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
Α.Ο. Κατασταρίου – Παναργειακός
Μαρκαντωνάτος, Καραλής (Ηλείας), Οικονόμου (Αχαΐας)
Παναρκαδικός – Α.Ο. Υπάτου
Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά), Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής).

Οι διαιτησίες στη Γ΄Εθνική

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |