Αγώνες για την κορυφή στην Ε.Π.Σ.Θ.

Με ματς που κρίνουν την κορυφή συνεχίζεται με την 6η Αγωνιστική το πρωτάθλημα της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο.
Το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες:
Α’ ΕΠΣΘ 6η Αγωνιστική
Σάββατο 10/11

15:00 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ –ΔΗΜΗΤΡΑ
15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
15:00 OLIMPICO ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ–ΑΚΡΟΠΟΛΗ
Κυριακή 11/11
11:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ–ΠΥΡΑΣΟΣ
11:30 ΣΤΕΦ/ΚΕΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ–ΣΚΙΑΘΟΣ
15:00 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ–ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
15:00 ΣΟΥΡΠΗΣ ΑΙΑΣ–ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σαρακηνός ………………12
Ακρόπολη ……………..12
Δήμητρα …………………12
Αγία Παρασκευή…… 12
Ρήγας Φεραίος ……….10
Αίας …………………………9
Σκιάθος.……………….. 9
Διαγόρας ………………8
Αγία Άννα …………….7
Μυρμιδόνες …………4
Πύρασος…………….. 3
Ηρακλής ……………….3
Πρωτεσίλαος ……….1
Μαγνησιακός…….. 0
===================================
Β’ ΕΠΣΘ 6η Αγωνιστική
Σάββατο 10/11

15:00 ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ–ΑΓΧΙΑΛΟΣ
15:00 ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ–ΙΑΣΩΝ ΑΜ
15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ–ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ
15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΤΟΞΟΤΗΣ–ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15:00 ΕΤΒΑ ΠΗΛΕΑΣ–ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
15:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΕ 2002–ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Δάφνη ……………..12
Πανιώνιος ………..10
Ιάσων Α.Μ. ……….10
Αγχίαλος …………..9
Παγασητικός ………9
Τοξότης ……………7
Μακρινίτσα ………6
Α.Ε. 2002 …………..5
Ελευθεριακός ……4
Άνθιμος Γαζής…… 4
Μικροθήβες ………4
Πηλέας ……………….3
Αστέρας (-1)…………0
===============================
Γ’ ΕΠΣΘ 6η Αγωνιστική
Σάββατο 10/11

15:00 ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ–ΑΧΙΛΛΕΑΣ
15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Θ.– ΔΥΝΑΜΙΣ
15:00 Π. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ–ΕΡΜΗΣ
15:00 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΛΟΣ –ΝΕΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Κυριακή 11/11
11:00 ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ–ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
11:00 ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ ΙΩΛΚΟΣ –ΑΠΟΒ
ΣΚΟΠΕΛΟΣ–ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ προς αναβολή

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ένωση Λεχ/Νηλέα ………15
Αθλ. Κολ. Νίκης ……………13
Ηρακλής Α.Θ. ……………….12
Ερμής …………………………….10
Δημητριάς ……………………10
Δύναμη ………………………10
Σκόπελος.……………….. 9
Απόλλων Καναλίων ………6
Κένταυρος Ν.Π ……………6
Άθλος Αλμυρού …………..4
Ν. Μαγνησιακός……….. 3
Ιωλκός………………………. 1
ΑΠΟΒ …………………………..0
Αχιλλέας Αχιλλείου(-3) …. -3

Αγώνες για την κορυφή στην Ε.Π.Σ.Θ.

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |