Πρώτα ματς του 2019 στην ΕΠΣΘ

Τα πρώτα παιχνίδια για το 2019 διεξάγονται το Σαββατοκύριακο και στις 3 κατηγορίες της ΕΠΣΘ με όλους τους πρωτοπόρους να παίζουν εκτός έδρας
Το πρόγραμμα:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 12/1

Σέσκλου, 15.00, Ακρόπολη-Δήμητρα: Νικόπουλος, Δ. Σακκάς, Σφυρής.
Βοηθητικό ΕΑΚ, 15.00, Σαρακηνός-Αγία Άννα: Θεοχάρης, Α. Αναστασίου, Σκρίμπας.
Κυριακή 13/1
Σκιάθου, 12.00, Σκιάθος-Αγία Παρασκευή: Τσίντζας, Ευαγγελιάς, Τριφονίδης.
Ν. Αγχιάλου, 15.00, Πύρασος-Διαγόρας: Γ. Τασιόπουλος, Αντωνίου, Γεωργαντζής.
Πτελεού, 15.00, Πρωτεσίλαος-Ηρακλής Β.: Βλάχος, Καρακίτσος, Μπαρτζιάλης.
Πλατάνου, 15.00, Μυρμιδόνες-Αίας: Χαλβατζάκος, Σκρίμπας, Θ. Τασιόπουλος.
Βελεστίνου, 15.00, Ρήγας Φεραίος-Μαγνησιακός: Σαρρής, Κ. Τασιόπουλος, Καφτεράνης.
Η βαθμολογία
ΔΗΜΗΤΡΑ ……………27 (35-9)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ……………26 (23-6)
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ …….25 (24-9)
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ …..22 (24-6)
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ …………22 (26-10)
ΣΚΙΑΘΟΣ ………………16 (18-21)
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ………….. 15 (12-14)
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ………15 (17-21)
ΠΥΡΑΣΟΣ……………… 14 (18-18)
ΑΚΡΟΠΟΛΗ …………..13 (16-19)
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ …………8 (10-25)
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ……….7 (12-32)
ΗΡΑΚΛΗΣ ………………6 (10-30)
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ……….. 4 (5-27)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 12/1

Ριζομύλου, 15.00, Αστέρας -Αγχίαλος: Γ. Τασιόπουλος, Γεωργαντζής, Π. Σακκάς.
Μικροθηβών, 15.00, Μικροθήβες-Δάφνη: Πλακιάς, Τρυφονίδης, Γιάννης.
Κυριακή 13/1
Βασδέκειο, 11.00, Πανιώνιος-Πηλέας: Βέργου, Μπασδάνη, Κουβάτα.
Γατζέας, 11.00, Α. Γαζής-Τοξότης: Σαμαράς, Παλτατζής, Μπόλτσης.
Βασδέκειο, 15.00, Μακρινίτσα-Α.Ε. 2002: Νικόπουλος, Κατσιγιαννάκης, Κόκκαλης.
Βοηθητικό ΕΑΚ, 15.00, Ιάσων Α.Μ.-Ελευθεριακός: Κούστας, Σαρακατσάνος, Αγγελόπουλος.
Ρεπό: Παγασητικός
Η βαθμολογία

ΔΑΦΝΗ ……………..25 (19-7)
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ………….25 (29-12)
ΤΟΞΟΤΗΣ ……………20 (25-11)
ΙΑΣΩΝ Α.Μ. …………19 (14-10)
ΑΕ 2002 ………………18 (24-14)
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ………. 16 (20-15)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ …………13 (25-21)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ …….12 (10-13)
ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ ……….11 (11-25)
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ …..10 (12-14)
ΑΣΤΕΡΑΣ (-1)…………. 8 (9-9)
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ……………4 (3-27)
ΠΗΛΕΑΣ …………………..3 (8-31)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 12/1

Ι.Μ. Δημητριάδος, 15.00, Δημητριάς-Άθλος: Αθηναίος, Γκατζούνας, Γερμάνης.
Βασδέκειο, 15.00, Ερμής-Λεχώνια/Νηλέας: Σαρρής, Καφτεράνης, Π. Αναστασίου.
Αργαλαστής, 15.00, Κένταυρος Ν.Π.-Αθλ. Κολέγιο Νίκης: Τσίντζας, Αγγελόπουλος, Πούλιος.
Μαγνησιακού, 15.00, Ν. Μαγνησιακός-Ιωλκός: Ευαγγελιάς, Παπαδημητρίου, Μπασδάνη.
Βασδέκειο, 19.00, Δύναμη-Σκόπελος: Δημητριάδης, Δημητράκης, Παναγιωτόπουλος.
Κυριακή 13/1
Γατζέας, 15.00, ΑΠΟΒ-Αχιλλέας: Παλτατζής, Σαμαράς, Μπόλτσης.
Απόλλων Καναλίων –Ηρακλής Αγίων Θεοδώρων ΑΝΑΒΟΛΗ
Η βαθμολογία
ΑΘΛ. ΚΟΛ.ΝΙΚΗΣ …………29 (27-8)
ΕΝ.ΛΕΧ/ΝΗΛΕΑΣ………… 27 (33-14)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ………………… 22 (21-13)
ΣΚΟΠΕΛΟΣ ………………….19 (15-2)
ΗΡΑΚΛΗΣ Α. Θ. …………..19 (19-12)
ΔΥΝΑΜΙΣ ……………………18 (28-15)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. ………….18 (28-22)
ΕΡΜΗΣ ………………………..15 (27-20)
ΙΩΛΚΟΣ ………………………14 (16-17)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν.Π.(-3) …….9 (16-26)
ΑΘΛΟΣ ……………………….7 (15-26)
Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ……….7 (13-29)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ(-3)… 1 (7-34)
ΑΠΟΒ (-3)……………………..-3 (8-34)

Πρώτα ματς του 2019 στην ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |