Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ’ Εθνικής

Τι έγινε στις αναμετρήσεις για την 4η αγωνιστική των 8 ομίλων
1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 2-1
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου 3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3
Καβάλα – Πανσερραϊκός 4-0
ΠΑΟ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου 2-0
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 0-4
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-1

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων 4-2
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια 1-1
Λαγκαδάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
ΠΟ Τρίγλιας – Μελιτέας Μελίτης 2-0
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας 0-3
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-0
Νίκη Αγκαθιάς – Γιαννιτσά 2-0

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου 1-0
Α.Ε. Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα 4-0
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας 3-1
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Α.Ο. Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αλμυρός – Α.Ο. Σελλάνων 2-1
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
Στυλίδα – Αστέρας Ιτέας 0-0
Φωκικός – Μετέωρα 0-2
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός 0-2

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Α.Ε. Νεάπολης – Ιωνικός 0-0
Αμπελακιακός – Επισκοπή 1-4
Κερατσίνι – Παλαιόχωρα 3-0
Γιούχτας – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-0
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Διαγόρας 1-1
Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού 3-0
Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός 1-0
Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας 2-1
Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής 2-1
Ρεπό: Πανηλειακός

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Αιγάλεω – Πανθηραϊκός 2-1
Ηλυσιακός – Χαλκίδα 2-0
Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός 1-0
Καλλιθέα – Κόρινθος 0-0
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος 1-0

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. Κατασταρίου – Α.Ο. Υπάτου 1-2
Καλαμάτα – Παναργειακός 2-0
Πέλλανας Καστορείου – Ασπρόπυργος 0-1

Πάμισσος Μεσσήνης – Ερμιονίδα 1-1
Λέρνα – Αστέρας Βλαχιώτη 0-2
Μανδραϊκός – Αμβρυσσέας 1-0
Παναρκαδικός – Α.Ο. Εικοσιμίας 3-0

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ’ Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |