Αύριο η 4η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Με τα ματς της 4ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή (21/10) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής
Πλην του αγώνα Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής που θα γίνει το Σάββατο (20/10) στις 15.30, οι υπόλοιποι θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 16.00.
Εξαίρεση αποτελούν οι αναμετρήσεις Διαγόρας Βραχνέικων – Διαγόρας (14.30), Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι (12.00), Αιγάλεω – Πανθηραϊκός (13.00), Παναρκαδικός – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00), Α.Ο. Κατοσταρίου – Α.Ο. Υπάτου (13.30).
Αναλυτικά:

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Δραγούσης (Κιλκίς), Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Σιδηρόπουλος (Έβρου), Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Τεβεκέλης, Φράγιος, Τυριακίδης (Μακεδονίας)
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Μαλούτας, Παρασίου, Παπαδάκης (Ημαθίας)
ΠΑΟ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Πουλικίδης, Ραβικάλης, Χασιώτης (Δράμας)
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Στόλης (Σερρών), Γκιόση (Θράκης), Αναστασιάδης (Σερρών)

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Μίλτσης, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
Τσετσίλας, Μωυσιάδης, Φαλτάκας (Γρεβενών)
Λαγκαδάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Μιχούλιας, Μεταξιώτης, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)
ΠΟ Τρίγλιας – Μελιτέας Μελίτης
Μαρόπουλος, Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Γιουματζίδης, Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας)
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Πανυτσίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Γιάντσης (Ημαθίας)
Νίκη Αγκαθιάς – Γιαννιτσά
Τσακαλίδης, Μαλανδρής, Γούτας (Χαλκιδικής)

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφα
Πάνος (Ηπείρου), Διαμαντής (Έβρου), Τσαντάς (Ηπείρου)
Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)
Α.Ε. Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
Νέος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθίας
Μπαϊλής, Κέφης, Ντομάρης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών
Αθανασίου (Άρτας), Δούμτσης, Δράγος (Φλώρινας)

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αλμυρός – Α.Ο. Σελλάνων
Αγγελούλης, Νίκζας, Καραγιάννης (Λάρισας)
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Παπακωνσταντίνου, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τσιαουσίδης, Αϊναλής, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Στυλίδα – Αστέρας Ιτέας
Μπεκιάρης, Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)
Φωκικός – Μετέωρα
Ματσούκας, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας), Κοκμοτός (Δωδεκανήσου)
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Πολυχρόνης, Βρούζος, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός
Λεωνίδας (Τρικάλων), Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
Μπακογιάννης, Νιδριώτης (Αθηνών), Χατζημανώλης (Δωδεκανήσου)
Α.Ε. Νεάπολης – Ιωνικός
Κουναλάκης, Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου)
Αμπελακιακός – Επισκοπή
Κατόπης (Σάμου), Δόσης, Αραβίδης (Αθηνών)
Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Κουκουλάς (Λέσβου), Ζήρδας, Νικολάου (Αθηνών)
Γιούχτας – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Τσαγκαράκης, Κομισοπούλου (Χανίων), Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Καλογερόπουλος, Τσολακίδης, Τζίκας (Αθηνών)

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας
Ανδριανός Κ., Ανδριανός Μ., Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)
Διαγόρας Βραχνέικων – Διαγόρας
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)
Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού
Κακουλίδης (Θράκης), Στεφούλης (Γρεβενών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός
Αλαμπέης, Κολλιάκος, Βαξαβανέλλης (Αθηνών)
Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας
Κακριδής, Σπηλιώτης, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)
(20/10) Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής
Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης, Γαρούφος (Πειραιά)

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αιγάλεω – Πανθηραϊκός
Αλιάγας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)
Ηλυσιακός – Χαλκίδα
Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Γούρνιας, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)
Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός
Ψυχούλας, Παγουράς, Δελής (Βοιωτίας)
Καλλιθέα – Κόρινθος
Αντωνίου, Καραθανάσης, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι
Λεμπέσης (Πειραιά), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Παγουρτζής (Πειραιά)
Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος
Φίτσας, Καντανολέων, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. Κατασταρίου – Α.Ο. Υπάτου
Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Καραμέρος (Ηλείας)
Καλαμάτα – Παναργειακός
Νεοφυτιάδης, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
Πέλλανας Καστορείου – Ασπρόπυργος
Καδδάς, Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
Πάμισσος Μεσσήνης – Ερμιονίδα
Αυγερινός (Αρκαδίας), Λιάπης, Ασημακόπουλος (Ηλείας)
Λέρνα – Αστέρας Βλαχιώτη
Χρονάς, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)
Μανδραϊκός – Αμβρυσσέας
Μπαϊρακτάρης, Σταυρόγλου, Καραγιαννίδης (Αθηνών)
Παναρκαδικός – Α.Ο. Εικοσιμίας
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Λυκομήτρος (Αργολίδας).

Αύριο η 4η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |