Βραβεύει κορυφαίους αθλητές και προπονητές η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας

Αυριο Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 12.00 , στο «ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ» Λάρισας, η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας, θα βραβεύσει αθλητές και αθλήτριες των Σωματείων της, που διακρίθηκαν στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα την αγωνιστική Περίοδο 2018. Επίσης θα τιμήσει και τους προπονητές των.
Στα πλαίσια της τελετής θα διεξαχθεί και τιμητική βράβευση στους κ. κ Κοντονάσιο Γιάννη και Παπουλιάκο Μίμη, για την διαχρονική τους προσφορά στον Ελληνικό Κλασσικό Αθλητισμό. Οι αθλητές και οι αθλήτριες καθώς και οι προπονητές τους που θα τιμηθούν είναι οι:

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ-ΑΘΛΗΤΕΣ

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ ( ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η Θέση στο ΜΗΚΟΣ του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Γυναικών 2018 , 5η θέση στο ΜΗΚΟΣ στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα 2018 στην ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ, 8η θέση στο ΜΗΚΟΣ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018, συμμετοχή με την εθνική ομάδα στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο2018
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ( ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 2η θέση στα 3.000 μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΓΑΖ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η Θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4Χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 2018
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ( ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 8η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018
ΓΚΙΤΣΙ ΙΡΕΝΕ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 600μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ –ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4Χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 11η θέση στα 1500μ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στον ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 5η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Μεσογειακούς αγώνες UNDER 23 στο ΤΖΕΣΟΛΟ 2018
ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ ( ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 3η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 300μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018 , 3η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018, 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 2018
ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4Χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 2η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 20.000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 13η θέση στα 20.000μ ΒΑΔΗΝ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ & 1η θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 3η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Βαλκανικούς αγώνες στη ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 2018, συμμετοχή με την εθνική ομάδα στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο 2018
ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ) 1η θέση στα 100μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018 , 2η θέση στα 200μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018
ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4.000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ του Πανελληνίου ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2018 , 1η θέση στα 5000μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018, 1η θέση στα 5000μ στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νεανίδων στην Κων/πολη 2018
ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 3000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018, & 3η θέση στα 5000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018
ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 3000μ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ) 2η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018, 1ος στα 400εμπ στη διεθνή συνάντηση Ελλάδα –Κύπρος, 9ος στα 400μ εμπ στην Παγκόσμια Γυμνασιάδα στο ΜΑΡΟΚΟ 2018
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 3η θέση στα 400μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018
ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018,συμμετοχη με την Εθνική ομάδα στίβου 4Χ100 στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2108
ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 400μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 3η θέση στα 200μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 3η θέση στα 200μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018 , 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018, 3η θέση στα 200μ στους Βαλκανικούς αγώνες Εφήβων 2018, συμμετοχή με τη σκυτάλη 4Χ100 στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Εφήβων στο ΤΑΜΠΕΡΕ 2018
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 300μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ) 1η θέση στο ΜΗΚΟΣ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α 2018 & 2η θέση ΣΤΟ ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018 ΄
ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018
ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΑΖ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στη ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση 4χ100μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018
ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση 4χ400μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018
ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ(ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018, & 3η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018
ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 2η θέση στα 4χ400μ ΠΑΙΔΩΝ 2018
ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση ΣΤΗ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018
ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ) 1η θέση στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018
ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 5000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018 , 1η θέση ΣΤΑ 4Χ400Μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018, συμμετοχή στα 400μ εμπόδια με την Εθνική ομάδα στου Μεσογειακούς αγώνες ΤΑΡΑΓΩΝΑ 2018
ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 ,& 2η θέση ΣΤΑ 4Χ400Μτου Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 3η θέση στα 1000μ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στο ΥΨΟΣ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , & 3η θέση στα 100μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018 & 2η θέση στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018, 7η θέση στα 200μ στη Παγκόσμια Γυμνασιάδα στο ΜΑΡΟΚΟ 2018
ΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ)3η θέση στο ΔΕΚΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 2018
ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ –ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018, 11ηθέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στον ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4Χ400μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018
ΤΣΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4Χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΩ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΡΑΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ ΧΑΙΔΩ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΦΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΡΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΟΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Επιμορφωτικό σεμινάριο

Την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019 στο <<ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ>> Λάρισας και ώρα 09.00, Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας σε συνεργασία με την Επιτροπή Επιμόρφωσης του ΣΕΓΑΣ,διοργανώνει επιμορφωτικό σεμινάριο προπονητών με θέματα :

Α. Ανάπτυξη της κυκλικής ταχύτητας στις αναπτυξιακές ηλικίες. EΙΣΗΓΗΤΗΣ : Κέλλης Σπύρος. Μέλος Δ.Σ ΣΕΓΑΣ. Πρόεδρος Επιτροπής Επιμόρφωσης και Επιστημονικής στήριξης ΣΕΓΑΣ

Β. Ανάπτυξη ταχυδύναμης και άκυκλης ταχύτητας στις αναπτυξιακές ηλικίες. ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ : Κουτσιώρας Ιωάννης, Εθνικός Προπονητής ΣΕΓΑΣ. Θα συμμετέχει με σύντομη εισήγηση και ο Τεχνικός Σύμβουλος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας κ. Χαλίτσιος Χρήστος

Βραβεύει κορυφαίους αθλητές και προπονητές η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας

Αθλητισμός, Άλλα αθλήματα, Θεσσαλία |