Κλήρωσε για την Football League

Έγινε τελικά σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League για τη σεζόν 2018-2019, και η ΠΑΕ ΝΠΣ Βόλος στην πρεμιέρα θα υποδεχθεί την ΑΕ Καραϊσκάκης ενώ ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει το πότε θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα (πιθανόν 14/10 και το αργότερα 21/10).
Το πρόγραμμα ολων των αγωνιστικών έχει ως εξής.
1η αγωνιστική
Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Ηρακλής – Ηρόδοτος
ΝΠΣ Βόλος – Καραϊσκάκης
Πλατανιάς – Αήττητος

2η αγωνιστική
Παναχαϊκή – Σπάρτη
ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Κέρκυρα – Ηρακλής
Δόξα Δράμας – ΝΠΣ Βόλος
Ηρόδοτος – Αήττητος
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

3η αγωνιστική
Σπάρτη – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής – Αιγινιακός
ΝΠΣ Βόλος – Απόλλων Πόντου
Αήττητος – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

4η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Ηρακλής
ΑΟΧ Κισσαμικός – ΝΠΣ Βόλος
Αιγινιακός – Αήττητος
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

5η αγωνιστική
Σπάρτη – Τρίκαλα
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
ΝΠΣ Βόλος – Εργοτέλης
Αήττητος – Παναχαϊκή
Πλατανιάς – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική
Ηρακλής – Σπάρτη
Τρίκαλα – ΝΠΣ Βόλος
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος
Εργοτέλης – Πλατανιάς
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρόδοτος
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

7η αγωνιστική
Σπάρτη – ΝΠΣ Βόλος

Αήττητος – Ηρακλής
Πλατανιάς – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική
Αήττητος – Σπάρτη
ΝΠΣ Βόλος – Πλατανιάς
Ηρακλής – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός

9η αγωνιστική

Σπάρτη – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης – Αήττητος
Ηρόδοτος – ΝΠΣ Βόλος
Δόξα Δράμας – Ηρακλής
Κέρκυρα – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Εργοτέλης
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική
Καραϊσκάκης – Σπάρτη
Πλατανιάς – Ηρόδοτος
Αήττητος – Δόξα Δράμας
ΝΠΣ Βόλος – Κέρκυρα
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική

Σπάρτη – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου – Αήττητος
Αιγινιακός – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρακλής
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Σπάρτη
Ηρόδοτος – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς – Αιγινιακός
Αήττητος – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΝΠΣ Βόλος – Παναχαϊκή
Ηρακλής – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική
Σπάρτη – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Ηρόδοτος
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή – Πλατανιάς
Εργοτέλης – Αήττητος
Απόλλων Λάρισας – ΝΠΣ Βόλος
Τρίκαλα – Ηρακλής

14η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος – Τρίκαλα
ΝΠΣ Βόλος – Ηρακλής

15η αγωνιστική

Σπάρτη – Αιγινιακός
ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Κέρκυρα
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης
Ηρακλής – Πλατανιάς
ΝΠΣ Βόλος – Αήττητος

Κλήρωσε για την Football League