ΕΠΣΘ : Αποτελέσματα-βαθμολογίες

Αποτελέσματα-βαθμολογίες ΕΠΣΘ 19-20/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγωνιστική)

Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη      1-4

Διαγόρας-Σαρακηνός   2-0

Μυρμιδόνες-Ρήγας Φεραίος     0-2

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

Γηπ. «Βασδέκειο»(11 π.μ.): Μαγνησιακός-Πρωτεσίλαος ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ

Γηπ. Ευξεινούπολης (3 μ.μ.): Δήμητρα-Αγία Άννα ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΣΑΚΚΑΣ Π. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

Γηπ. Αχιλλείου (3 μ.μ.): Αίας Σούρπης-Πύρασος ΒΛΑΧΟΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ. ΣΦΥΡΗΣ

Γηπ. «Βασδέκειο» (6.30 μ.μ.): Ηρακλής-Σκιάθος ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

Η βαθμολογία

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ……………32 (26-6)

ΔΗΜΗΤΡΑ ……………30 (38-9)

ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ …….28 (28-9)

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ …..28 (32-6)

ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ …………25 (28-12)

ΣΚΙΑΘΟΣ ………………17 (20-23)

ΑΚΡΟΠΟΛΗ …………..16 (20-23)

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ………16 (19-23)

ΑΓΙΑ  ΑΝΝΑ………….. 15 (12-16)

ΠΥΡΑΣΟΣ……………… 14 (18-19)

ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ …………11 (16-25)

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ……….7 (12-38)

ΗΡΑΚΛΗΣ ………………6 (10-32)

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ……….. 4 (5-33)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγωνιστική)

ΑΕ 2002-Αστέρας Ριζομύλου       2-2

Δάφνη-Ανθιμος Γαζής   2-0

Ελευθεριακός-Πανιώνιος            2-7

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11 π.μ.): Τοξότης-Μακρινίτσα ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΣΦΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.

Γηπ. ΕΤΒΑ (11 π.μ.): Πηλέας-Παγασητικός ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.): Ιάσων Αλ. Μεριάς-Μικροθήβες ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ

Ρεπό: Α.Σ. Αγχίαλος

Η βαθμολογία

ΔΑΦΝΗ ……………..31 (24-7)

ΑΓΧΙΑΛΟΣ ………….25 (31-15)

ΤΟΞΟΤΗΣ ……………23 (27-11)

ΙΑΣΩΝ Α.Μ. …………22 (16-10)

ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ………. 19  (23-16)

ΑΕ 2002 ………………19 (27-19)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ …………19 (37-23)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ …….12 (12-23)

ΑΣΤΕΡΑΣ (-1)…………. 12 (14-13)

ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ ……….11 (11-25)

ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ …..10 (12-18)

ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ……………4 (3-30)

ΠΗΛΕΑΣ …………………..3 (8-36)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγωνιστική)

Αχιλλέας-Ιωλκός              2-2

Αθλ. Κολέγιο Νίκης -Δημητριάς 2-1

Ηρακλής Αγ. Θ.-Κένταυρος Ν.Π. 2-1

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

Γηπ. Σκοπέλου (9 π.μ.): Σκόπελος-Ερμής ΚΟΥΣΤΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ

Γηπ. Λεχωνίων (11 π.μ.): Εν. Λεχωνίων-Νέος Μαγνησιακός ΠΛΑΚΙΑΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥ

Γηπ. Αερινού (3 μ.μ.): Άθλος-ΑΠΟΒ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γηπ. «Βασδέκειο» (3 μ.μ.): Δύναμις-Απόλλων Καναλίων ΒΕΡΓΟΥ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ ΛΑΚΙΑΣ

 Η βαθμολογία

ΑΘΛ. ΚΟΛ.ΝΙΚΗΣ …………35 (34-11)

ΕΝ.ΛΕΧ/ΝΗΛΕΑΣ………… 30 (38-15)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ………………… 25 (25-15)

ΣΚΟΠΕΛΟΣ ………………….22 (20-2)

ΗΡΑΚΛΗΣ Α. Θ. …………..22 (21-13)

ΔΥΝΑΜΙΣ ……………………18 (30-20)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. ………….18 (28-22)

ΙΩΛΚΟΣ ………………………18 (25-19)

ΕΡΜΗΣ ………………………..15 (28-25)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν.Π.(-3) …….9 (19-33)

Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ……….7 (13-36)

ΑΘΛΟΣ (-3)………………….4 (15-29)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ(-3)… 2 (9-36)

ΑΠΟΒ  (-3)……………………..0 (12-34)

ΕΠΣΘ : Αποτελέσματα-βαθμολογίες

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |