» Κρίσιμη» 16η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

Ντέρμπι εχει και πάλι στην ΕΠΣΘ καθώς στην 16η αγωνιστική παίζουν Διαγόρας- Αίας,Τοξότης- Αγχίαλος και ΑΕ 2002- Δάφνη
Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (9-10/2/16)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου
Γηπ. Αγίας Παρασκευής (3 μ.μ.): Αγία Παρασκευή- Μαγνησιακός ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
Γηπ. OLIMPICO (3 μ.μ.): Αγία Άννα- Ρήγας Φεραίος ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ.
Γηπ. Σέσκλου (3 μ.μ.): Ακρόπολη- Μυρμιδόνες ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.): Σαρακηνός- Πρωτεσίλαος ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου
Γηπ.Σκιάθου (3 μ.μ.): Σκιάθος- Πύρασος ΒΛΑΧΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ
Γηπ. Στεφανοβικείου (3 μ.μ.): Διαγόρας- Αίας Σούρπης ΣΚΟΥΛΑΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ. ΣΑΚΚΑΣ Π.
Γηπ. «Βασδέκειο» (6 μ.μ.): Ηρακλής Β.- Δήμητρα ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΣΦΥΡΗΣ
Η βαθμολογία
ΔΗΜΗΤΡΑ ………………..37 (45-9)
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ………….37 (35-10)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ …………………36 (26-7)
ΡΗΓΑΣ ……………………….34 (40-6)
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ……………..25 (28-15)
ΣΚΙΑΘΟΣ ……………………20 (24-30)
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ………………20 (26-24)
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ …….19 (21-33)
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ………….. 16 (14-26)
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ……………….15 (14-25)
ΠΥΡΑΣΟΣ…………………. 15 (18-29)
ΗΡΑΚΛΗΣ…………………… 10 (14-36)
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ……………8 (8-39)
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ …………….7 (13-41)
Εκκρεμεί ο αγώνας ΡΗΓΑΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ (8η αγων.)!που θα γίνει 9 ή 10 Μαρτίου.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική
Σαββάτο 9 Φεβρουαρίου
Γηπ. Γατζέας (3 μ.μ.): ΑΕ 2002- Δάφνη ΣΑΜΑΡΑΣ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Γηπ. Ριζομύλου (3 μ.μ.): Αστέρας Ριζ.- Ιάσων Α.Μ. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΣΑΚΚΑΣ Π. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11 π.μ.): Τοξότης- ΑΣ Αγχίαλος ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ
Γηπ. ΕΤΒΑ (11 π.μ.): Πηλέας- Ελευθεριακός ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ
Γηπ. Διμηνίου (11 π.μ.): Παγασητικός- Άνθ. Γαζής ΛΑΚΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΙΤΤΟΣ
Γηπ. «Βασδέκειο» (3 μ.μ.): Μακρινίτσα -Πανιώνιος ΚΟΥΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Ρεπό: Μικροθήβες
Βαθμολογία
ΔΑΦΝΗ …………….32 (24-8)
ΤΟΞΟΤΗΣ ………….29 (34-15)
ΙΑΣΩΝ Α.Μ. ………29 (24-13)
ΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ……29 (36-16)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ………..25 (45-24)
ΑΕ 2002 ……………23 (30-21)
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ …….23 (25-19)
ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ …..15 (13-28)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ …13 (12-23)
ΑΣΤΕΡΑΣ ……………13 (16-17)
ΑΝΘ.ΓΑΖΗΣ ………10 (14-24)
ΠΗΛΕΑΣ…………… 6 (10-40)
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ……4 (5-41)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η αγωνιστική
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου
Γηπ. «Βασδέκειο»(3 μ.μ.): Αθλ.Κολλέγιο Νίκης- Αχιλλέας Αχιλλείου ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΚΟΥΦΙΟΣ
Γηπ. Ευξεινούπολης (3 μ.μ.): Άθλος -Ηρακλής Αγ. Θ. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος (3 μ.μ.): Δημητριάς- Ερμής ΣΑΡΡΗΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου
Γηπ. Λεχωνίων (11 π.μ.): Εν.Λεχωνίων Νηλέας-Σκόπελος ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΦΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ
Γηπ. Βασδέκειο (11 π.μ.): Νεος Μαγνησιακός- Κένταυρος Ν.Π. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.
Γηπ. Γατζέας (11 π.μ.): Ιωλκός- Απόλλων Καναλίων ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.): ΑΠΟΒ – Δύναμις ΠΛΑΚΙΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
Βαθμολογία
ΑΘΛ. ΚΟΛ. ΝΙΚΗΣ ……….41 (38-11)
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧ. ΝΗΛΕΑ ……36 (45-17)
ΣΚΟΠΕΛΟΣ …………………32 (37-7)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ………………29 (26-15)
ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Θ…………….25 (23-15)
ΔΥΝΑΜΗ………………….. 22 (33-26)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ. …………21 (33-28)
ΕΡΜΗΣ ……………………….21 (35-30)
ΙΩΛΚΟΣ …………………….19 (29-24)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν.Π. ………….12 (26-36)
ΑΘΛΟΣ………………………. 7 (17-34)
ΝΕΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ …..7 (13-51)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ……5 (11-40)
Α.ΠΟ.Β ………………………..0 (14-38)
*Η Σκόπελος «χρωστά» δύο παιχνίδια εκτός έδρας με Άθλο(9η) και Ηρακλή Α.Θ.(11η)
*Εκκρεμούν και τα ματς Κένταυρος Ν.Π-Αχιλλέας (8η), Απόλλωνας Καναλίων-Ηρακλής Α.Θ.(12η) και Αχιλλέας-Λεχώνια(15η)

» Κρίσιμη» 16η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |