20η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

 

Με την 20η αγωνιστική επαναρχίζουν τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο και το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΘ-20η αγωνιστική
Σάββατο 16 Μαρτίου
Γηπ.Πλατάνου (3 μ.μ.): Μυρμιδόνες- Δήμητρα ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ.
Γηπ. Αγίας Παρασκευής (3 μ.μ.): Αγία Παρασκευή- Αγία Άννα ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΑΣ Π. ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Κυριακή 17 Μαρτίου
Γηπ. «Βασδέκειο» (11 π.μ.): Μαγνησιακός- Πύρασος ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γηπ. Σούρπης ( 12 μ.): Αίας- Σκιάθος ΒΕΡΓΟΥ ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΚΟΥΒΑΤΑ
Γηπ. Βελεστίνου (3 μ.μ.): Ρήγας Φεραίος – Πρωτεσίλαος ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΣΑΚΚΑΣ Π. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
Γηπ. «Βασδέκειο» (3 μ.μ.): Ηρακλής – Σαρακηνός ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Γηπ. Στεφανοβικείου (3 μ.μ.): Διαγόρας- Ακρόπολη ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β΄ΕΠΣΘ-20η αγωνιστική
Σάββατο 16 Μαρτίου
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.): Τοξότης- Παγασητικός ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
Γηπ. «Βασδέκειο» (6 μ.μ.): Δάφνη – Πανιώνιος ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΣΦΥΡΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ
Κυριακή 17 Μαρτίου
Γηπ. Μικροθηβών (3 μ.μ.): Μικροθήβες- Άνθ. Γαζής ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α.
Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος (3 μ.μ.): Ελευθεριακός – Μακρινίτσα ΛΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΣ
Γηπ. ΕΤΒΑ (3 μ.μ.): Πηλέας- Αστέρας Ριζομύλου ΣΑΡΡΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Γηπ. «Βασδέκειο» (6 μ.μ.): Ιάσων Α.Μ.- ΑΣ Αγχίαλος ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ
Ρεπό: ΑΕ 2002

Γ’ ΕΠΣΘ -20η αγωνιστική
Σάββατο 16 Μαρτίου
Γηπ. Καναλίων (3 μ.μ.): Απόλλων Καν. – Κένταυρος Ν.Π. ΠΛΑΚΙΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ
Γηπ. Αγίων Θεοδώρων (3 μ.μ.): Ηρακλής Α. Θ.- Ερμής ΚΟΥΦΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ
Γηπ. «Βασδέκειο» (3 μ.μ.): Αθλ.Κολλέγιο Νίκης- Ν. Μαγνησιακός ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΠΕΛΛΟΥ ΓΕΡΜΑΝΗΣ
Γηπ. Ευξεινούπολης (3 μ.μ.): Άθλος- Ιωλκός ΚΟΥΣΤΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Γηπ. Σκοπέλου (8 μ.μ.): Σκόπελος- Δημητριάς ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ
Κυριακή 17 Μαρτίου
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (11.πμ.): Δύναμις- Αχιλλέας ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ
Γηπ. Λεχωνίων (11 π.μ.): Ενωση Λεχωνίων/Νηλέας- ΑΠΟΒ ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ ΚΙΤΤΟΣ

20η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |