21η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ

Σε νέα ώρα (16.00) γίνεται η 21η αγωνιστική της ΕΠΣΘ . Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής και για τις τρεις κατηγορίες το Σαββατοκύριακο εχει ως εξής:
Α΄ Κατηγορία 21η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
Γηπ. Σκιάθου ( 3 μ.μ.): Σκιάθος- Ρήγας Φεραίος ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ
Γηπ. Αγχιάλου ( 4 μ.μ.): Πύρασος- Μυρμιδόνες ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Π. ΣΑΜΑΡΑΣ
Γηπ. Ευξεινούπολης ( 4 μ.μ.): Δήμητρα- Πρωτεσίλαος ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γηπ. Σέσκλου ( 4 μ.μ.): Ακρόπολη- Αίας ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γηπ. Ολίμπικο ( 4 μ.μ.): Αγ. Αννα- Ηρακλής Β. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α. ΘΑΝΟΣ
Γηπ. Αγίας Παρασκευής ( 4 μ.μ.): Αγ. Παρασκευή- Διαγόρας ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΚΚΑΣ Δ. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
Κυριακή 24 Μαρτίου
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 4 μ.μ.): Σαρακηνός- Μαγνησιακός ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Διαγόρας ………….49 (38-9)
Δήμητρα …………..47 (52-15)
Ρήγας Φεραίος….. 47 (59-11)
Αίας Σουρπης……..46 (46-18)
Σαρακηνός …………38 (40-20)
Ακρόπολη ……………29 (37-34)
Αγία Παρασκευή ……26 (32-39)
Πύρασος ………………24 (26-38)
Σκιάθος*………………. 21 (26-45)
Αγία Άννα* …………….19 (21-34)
Πρωτεσίλαος …………16 (16-39)
Ηρακλής ………………..15 (18-41)
Μυρμιδόνες …………….11 (22-54)
Μαγνησιακός………….. 11 (16-52)
*Στην Α΄ΕΠΣΘ εκκρεμεί ο αγώνας Αγία Αννα- Σκιάθος (18η).
—————————————————————————–
Β’ κατηγορία 21ή αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
Γηπ. Πορταριάς ( 4 μ.μ.): Μακρινίτσα- Μικροθήβες ΠΛΑΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ
Γηπ. Ριζομύλου ( 4 μ.μ.): Αστέρας – Ελευθεριακός ΚΟΥΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ
Γηπ. Γατζέας ( 4 μ.μ.): ΑΕ 2002- Πηλέας ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΠΟΛΤΣΗΣ
Κυριακή 24 Μαρτίου
Γηπ. Αγχιάλου ( 11 π.μ.): Αγχίαλος – Ανθ. Γαζής ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΓΙΑΝΝΗΣ
Γηπ. «Βασδέκειο» ( 11 π.μ.): Πανιώνιος- Ιάσων Α.Μ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Γηπ. Διμηνίου ( 11 π.μ.): Παγασητικός- Δάφνη ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Ρεπό: Τοξότης
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Τοξότης ……………..42 (44-18)
Δάφνη………………. 39 (33-14)
Ιάσων Α.Μ. ………….36 (31-22)
Αγχίαλος ……………36 (46-24)
Μακρινίτσα ………….32 (35-23)
ΑΕ 2002 ……………….32 (41-27)
Πανιώνιος …………….28 (52-34)
Παγασητικός ………….24 (18-36)
Ελευθεριακός………… 19 (24-40)
Ανθιμος Γαζής …………16 (22-29)
Αστέρας Ριζ…(-1)……. 16 (17-24)
Πηλέας ………………….12 (17-51)
Μικροθήβες…………… 7 (9-47)

——————————————————————————-
Γ’ Κατηγορία 21ή αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
Γηπ. Αχιλλείου ( 4 μ.μ.): Αχιλλέας -Κένταυρος Ν.Π. ΚΟΥΦΙΟΣ ΚΙΤΤΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ
Γηπ. «Βασδέκειο» ( 4 μ.μ.): Ερμής -Δύναμις ΒΕΡΓΟΥ ΚΟΥΒΑΤΑ ΜΠΕΛΟΥ
Γηπ. Ι.Μ.Δημητριάδος ( 4 μ.μ.): Δημητριάς-Απόλλων Καν. ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΛΑΚΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ
Γηπ. Σούρπης ( 4 μ.μ.): Αθλος –Ένωση Λεχωνίων ΣΑΡΡΗΣ ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΓΕΡΜΑΝΗΣ
Κυριακή 24 Μαρτίου
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ( 11 π.μ.): ΑΠΟΒ -Σκόπελος ΚΟΥΣΤΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Γηπ. Γατζέας ( 11 π.μ.): Ιωλκός -Αθλ. Κολέγιο Νίκης ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γηπ. Βασδέκειο ( 4 μ.μ.): Νέος Μαγνησιακός -Ηρακλής Αγ. Θ. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Αθλ. Κολ. Νίκης ………..51 (57-18)
Σκόπελος …………………47 (49-13)
Ένωση Λεχωνίων ……….45 (57-21)
Δημητριάς …………………41 (40-23)
Δύναμη……………………. 34 (48-35)
Ιωλκός ………………………31 (43-28)
Ερμής ………………………..31 (51-38)
Ηρακλής Αγ. Θεοδ……….. 31 (30-23)
Κανάλια…….(-3)………… 24 (44-45)
Κένταυρος Ν.Π. …(-3)…….15 (33-48)
Άθλος ………(-3)…………..13 (22-44)
Νέος Μαγνησιακός ………10 (15-66)
ΑΠΟΒ………..(-3)…………. 3 (20-53)
Αχιλλέας……(-6)………… ..2 (16-70)
*Στη Γ’ ΕΠΣΘ εκκρεμούν τα ματς Ηρακλής Α.Θ.-Σκόπελος, Απόλλωνας Καναλίων-Ηρακλής Α.Θ. (12η) και για τη 18η Λεχώνια-Κένταυρος Ν.Π. Ηρακλής Αγ. Θ. – Αχιλλέας.

21η αγωνιστική στην ΕΠΣΘ