Πρόγραμμα αγώνων τελευταίας αγωνιστικής της ΕΠΣΘ

Το Σάββατο θα κριθούν όλα στην Α’ ΕΠΣΘ και για τον τίτλο και την παραμονή …Ο Διαγόρας, που είναι στο +2 στην τελευταία αυτή αγωνιστική παίζει εκτός έδρας στο βοηθητικό του ΕΑΚ με τον Σαρακηνό, η Δήμητρα θα παίξει στο OLIMPICO με την Αγία Αννα και ο Ρήγας Φεραίος στην 26η και τελευταία αγωνιστική στο Βελεστίνο με τους Μυρμιδόνες.
Στη μάχη για την παραμονή οπου ηδη υποβιβάστηκε ο Μαγνησιακός (και πέφτει άλλος ένας) οι Μυρμιδόνες έχουν στο φινάλε εκτός έδρας ματς με τον Ρήγα Φεραίο και ο Ηρακλής, θα παίζει στη Σκιάθο.
Πρωταθλητής στην Β΄ Κατηγορία αναδείχθηκε ο Τοξότης που επιστρέφει στην Α’ κατηγορία. Για τις άλλες δυο θέσεις ανόδου Ιάσων και Δάφνη έχουν προβάδισμα έναντι της ΑΕ 2002.
Στην Γ΄ Κατηγορία κέρδισαν την άνοδο το Αθλητικό Κολέγιο Νίκης η Σκόπελος και η Ένωση Λεχωνίων.
Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (4-5/5/2019)
Α’ ΕΠΣΘ 26η
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5

17:00 OLIMPICO ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
17:00 ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗ-ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
17:00 ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 ΠΤΕΛΕΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
17:00 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ Φ.-ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5
17:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΠΥΡΑΣΟΣ-ΑΙΑΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Διαγόρας ……………..64
Δήμητρα ……………..62
Ρήγας ………………….62

Αίας …………………….52
Σαρακηνός ……………48
Ακρόπολη ……………..32
Αγία Παρασκευή ……..32
Αγία Άννα ……………..29
Πύρασος ………………..27
Σκιάθος ……………………27
Πρωτεσίλαος……………21
Μυρμιδόνες …………….18
Ηρακλής ………………….18

Μαγνησιακός …………..12

Β’ ΕΠΣΘ 26η
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5

17:00 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΤΟΞΟΤΗΣ
17:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5
17:00 ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ 2002
17:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ΔΑΦΝΗ
17:00 ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΙΑΣΩΝ ΑΜ
17:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ ΠΗΛΕΑΣ
ρεπο ΑΓΧΙΑΛΟΣ

Γ’ ΕΠΣΘ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5

17:00 ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΝΑΜΙΣ
17:00 ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘ
17:00 ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ ΙΩΛΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5
11:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ
11:00 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ
11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΕΡΜΗΣ ΣΚΟΠΕΛΟΣ
17:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΠΟΒ ΑΘΛΟΣ

Πρόγραμμα αγώνων τελευταίας αγωνιστικής της ΕΠΣΘ