Όλοι οι υποψήφιοι στο Δήμο Βόλου

Στη μάχη των δημοτικών εκλογών της 26ης Μαΐου για τον Δήμο Βόλου
υπάρχουν πέντε συνδυασμοί 5 υποψήφιοι Δήμαρχοι και πάνω από 800 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, ενώ υπάρχουν και ανεξάρτητες κινήσεις και υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων.

Όλοι οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ
1. ΚΑΝΤΟΛΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
1. ΓΑΝΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ
1. ΒΛΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΓΑΛΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΑΚΛΗ ΚΛΕOΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΓΙΩΤΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΈΤΤΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΒΙΚΗ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ
8. ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΖΑΡΚΑΔΑΣ-ΒΕΡΓΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΆΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΖΩΜΕΝΟΥ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΜΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
16. ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΛΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
18. ΛΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22. ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
23. ΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΠΑΞΙΝΟΥ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ (ΣΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ (ΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
27. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
29. ΠΡΑΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜ
30. ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
31. ΣΟΥΪΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΤΟΜΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35. ΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36. ΤΟΥΡΣΟΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
37. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
38. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
39. ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40. ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
41. ΧΡΟΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
42. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ
1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΛΥΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ
1. ΚΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΆΓΙΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
1. ΜΠΟΝΤΟΥ- ΤΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΤΑΝΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΗ
3. ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΣΤΑΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ), ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
5. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
6. ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11. ΠΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
12. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
13. ΤΖΟΥΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
14. ΤΟΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΤΣΙΦΛΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
16. ΧΑΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
17. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
18. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
1. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ


«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ
• ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
• ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΜΙΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ
• ΛΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΜΠΑΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
• ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΕΦΕΛΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΞΙΑΡΧΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ
• ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) ΤΟΥ ΕΞΑΡΧΟΥ
• ΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΡΜΕΝ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
• ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΛΕΝΙΝ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
• ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
• ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
• ΓΚΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΓΚΡΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
• ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗ
• ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
• ΚΟΤΟ ΣΤΕΦΑΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑ
• ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
• ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΡΑΣΚΟΒΙΑ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΑΡΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΠΑΡΜΠΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ
• ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
• ΝΙΚΟΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΜΠΕΤΥ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΟΡΕΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
• ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
• ΠΑΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
• ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΠΕΤΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
• ΡΕΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΣΧΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
• ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
• ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΦΑΛΑΓΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΧΑΓΙΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
• ΧΩΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ
• ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
• ΧΑΡΙΤΟΥ – ΧΑΡΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣHΣ
• ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
• ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
• ΖΩΤΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΣΓΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΧΑΛΕΠΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
• ΓΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
• ΓΙΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ
• ΓΚΡΙΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
• ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
• ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΛΟΥΜΑ-ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
• ΝΙΚΗΤΕΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
• ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
• ΤΙΡΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
• ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΤΣΙΡΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
• ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ
ΖΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΠΙΣΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
ΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ – ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΜΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΝΗ-ΜΠΕΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΓΟΥΝΑΡΗ – ΧΑΤΖΗΧΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΦΕΛΙΞ
ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΙΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΦΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΘΕΚΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΛΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΣΣΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΣΕΡΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ
ΣΤΥΛΑ ΛΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΤΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΛΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΙΤΣΑΣ
ΠΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΚΡΗ – ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΞΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΒΑΪΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΓΑΡΜΠΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΛΟΖΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΙΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΣΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΠΑΝΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΦΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΧΑΡΑΝΑ – ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΣΟΝΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ


«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΛΟ»
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ

• ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
• ΖΑΜΠΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ

1.ΣΚΟΥΠΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

1.ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ – ΚΛΕΙΩ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ

1.ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2.ΓΑΝΤΖΟΥ – ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ
4.ΔΑΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ- ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ) ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7.ΔΟΔΟΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8.ΔΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
9.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
10.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
11.ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12.ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13.ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
14.ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15.ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16.ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ – ΣΤΑΧΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
17.ΜΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18.ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.ΜΑΡΔΕΛΗ – ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
20.ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21.ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22.ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
23.ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
24.ΜΠΟΥΤΣΙΑΒΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
25.ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗ
26.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
27.ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
28.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ
29.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
30.ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
31.ΠΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
32.ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33.ΠΕΤΣΙΜΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
34.ΠΟΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
35.ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36.ΣΟΡΟΚΙΝΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ
37.ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
38.ΦΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ
39.ΦΩΤΑ – ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
40.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
41.ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
42.ΧΡΟΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ

1.ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2.ΤΣΙΑΜΠΑΟΥ ΡΟΔΟΘΕΑ – ΜΑΡΙΑ (ΡΕΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ

1.ΚΑΡΑΒΑΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΜΠΑΛΙΩΤΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ (ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

1.ΠΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΤΣΑΤΣΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΤΣΕΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

1.ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2.ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6.ΛΑΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
7.ΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8.ΜΑΝΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ
9.ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
10.ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ – ΛΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.ΜΥΡΙΚΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
12.ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
13.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14.ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15.ΣΜΠΑΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ( ΑΡΗΣ ) ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
16.ΣΤΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΚΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17.ΤΣΙΛΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18.ΤΣΙΤΟΥΜΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΗ) ΤΟΥ ΘΩΜΑ
2.ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΑΣ

• ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
• ΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΣΩΝΙΑΣ

ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

• ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΛΟΥ

• ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΒΙΣΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΔΗΜΗΤΡΩΦ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ
• ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΖΟΥΡΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΖΩΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ
• ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑ
• ΚΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΙΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
• ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
• ΚΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
• ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
• ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
• ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
• ΛΟΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
• ΜΟΥΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΜΠΑΣΜΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
• ΠΟΡΛΙΓΚΗ – ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΠΟΥΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
• ΠΡΙΓΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
• ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΤΣΑΜΠΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
• ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ (ΦΟΥΛΗ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
• ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΧΟΥΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΛΚΟΥ

• ΚΑΪΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ

• ΚΟΝΤΟΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
• ΤΣΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

• ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΚΟΝΤΟΒΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΜΠΕΡΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

• ΓΚΙΑΤΑ ΟΛΤΑ (ΟΛΓΑ) ΤΟΥ ΑΡΤΟΥΡ
• ΚΑΓΙΑΦΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΚΑΠΛΑΝΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΛΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
• ΚΡΑΝΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
• ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
• ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
• ΡΟΔΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
• ΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
• ΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
• ΤΣΑΚΙΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΧΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΥ
• ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

• ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΑΝΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΑΣ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΓΟΥΛΟΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΪΡΑ ΕΡΜΙΟΝΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΕΡΔΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΝΤΕΝΕΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΥΛΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΤΣΙΚΡΙΚΤΣΗ- ΑΛΤΙΝΗ ΚΛΕΙΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΤΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
4. ΣΠΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΑΪΤΑ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7.ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ – ΚΑΠΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΠΑΒΑΪΤΣΗ ΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΛΟ»
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5.ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ – ΒΛΑΧΑΒΑ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΕΛΛΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΚΕΙΑΣ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΖΙΑΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΡΚΕΡ ΤΖΟΥΝΤΙΘ- ΜΑΙΡΗ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΦΡΕΝΤ
5. ΣΤΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΔΡ.Α.Κ.Ε.Ι.Α. ΔΡΑΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΣΟΤΗΤΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»
• ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΚΑΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
• ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΚΟΥΤΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΡΕΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΥ- ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΔΙΒΑΝΗ- ΣΑΚΑΒΑΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΚΑΝΤΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΚΩΤΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
7. ΣΤΡΟΥΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΒΑΪΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΙΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΙΑΠΛΕ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7.ΤΣΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΛΥΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΕΝΕΡΓΟΙ ΔΗΜΟΤΕΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
• ΚΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
• ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΤΕΦΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΤΖΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
• ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΣΚΛΟΥ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΒΛΙΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΈΞΑΡΧΟΥ
2. ΚΟΛΥΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΜΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΩΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΙΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
6. ΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΒΟΒΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
ΚΟΥΡΤΕΣΗ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΗΤΣΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΣΕΣΚΛΟΥ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΜΟΥ – ΓΚΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΤΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΟΥΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1.ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΡΔΕΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
4. ΤΕΡΠΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΠΟΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΛΑΣΙΟΥ
ΤΕΡΠΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1.ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΒΑΙΤΣΗ
2. ΛΑΜΠΗΣ- ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
3. ΛΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΆΓΓΕΛΟΥ
5. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
• ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΒΕΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΆΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΕΛΠΙΔΗ-ΓΟΥΣΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΣΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

«ΑΔΕΣΜΕΥΤΑ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΖΑΓΟΡΙΤΗ – ΚΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΥΖ. ΟΔΥΣΣΕΑ
• ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΤΡΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΦΙΛΙΠΠΙΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΛΥΚΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΑΝΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΕΝΑΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΡΕΜΠΕΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
• ΧΑΤΖΗΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΛΟΥ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΓΚΑΖΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΖΑΓΚΑΒΙΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ
6. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
7. ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
11. ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΠΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
14. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
18. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
21. ΣΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
22. ΤΡΙΣΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΤΣΑΛΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
• ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
2. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
3. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗ
5. ΖΟΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7.ΚΥΡΑΤΣΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.ΛΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΜΠΑΓΙΑΤΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
11.. ΝΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΞΑΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΠΑΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15 ΠΑΣΠΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
16. ΠΑΧΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
17. ΡΟΥΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΡΟΥΣΣΑ-ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΣΙΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΟΘΩΝΟΣ
20.ΣΤΥΛΑ ΜΗΛΙΤΣΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΜΗΛΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΕΣΤΙΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΝΤΟΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΝΤΣΙΒΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΠΟΥΡΤΖΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΑΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΑΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ-ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΛΟ»
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
1.ΒΑΖΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΞΑΝΘΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΒΛΑΧΑΒΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΡΜΟΛΑΟΥ
6.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7.ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9.ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10.ΚΑΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΒΑΓΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
11.ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
12.ΚΤΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13.ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
14.ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ ΑΡΓΥΡΗ(ΡΙΤΑ) ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
15.ΜΠΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
16.ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
17.ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18.ΡΟΥΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19.ΣΑΧΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΖΑΚΟΣ) ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

• ΒΛΕΙΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΓΚΟΥΡΟΥ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΟΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
• ΛΑΪΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΛΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
• ΛΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΜΠΑΜΠΟΥΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΠΡΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
• ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΪΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΚΟΛΥΝΟΥ ΆΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΡΕΒΥΘΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΤΣΙΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
2. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΑΓΟΡΑ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΒΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
• ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
• ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
• ΤΖΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΚΑΣΙΑΣ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΒΕΝΙΕΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
2. ΚΑΛΛΗΣ ΡΗΓΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΜΑΡΟΥΓΚΑ-ΚΑΤΣΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6 ΣΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΑΛΕΞΙΟΥ-ΚΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΚΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΑΡΙΕTΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΧΕΙΜΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΩΛΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΒΕΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
• ΔΟΥΜΟΥΣΙΑΡΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
• ΚΑΖΑΝΤΖΗ – ΜΑΡΙΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΚΟΝΤΟΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΣΥΖ.)
• ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
• ΛΥΧΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΆΝΩ ΒΟΛΟΥ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΆΓΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΕΟΠΟΥΛΟΣ- ΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΦΙΛΙΠΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΧΑΛΚΙΑ – ΣΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
• ΔΑΦΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
• ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
• ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΩΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑΣ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΑΔΑΜ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΧΡΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ NΤΙΝΑ- ΜΠΟΖΕΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ- ΞΕΝΙΑ ΤΟΥ ΠΗΛΕΑ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
ΚΟΥΪΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΒΟΥΖΑ-ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ-ΧΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΠΥΡΓΑΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
9. ΣΤΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
10. ΤΖΑΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1.ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΡΟΥΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΕΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΑΧΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΤΖΟΥΜΠΟΥΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΤΟΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΓΚΙΝΙΔΗ- ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΠΕΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ
ΚΑΡΑΔΗΜΑ-ΜΠΟΓΚΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ-ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΝΑΤΑΣΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
• ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΠΕΤ
• ΚΑΤΡΑΝΑ – ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΦΡΟΣΩ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
• ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΜΑΝΟΥΣΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΤΣΑΤΣΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΪΔΙΝΙΟΥ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΕΛΙΣΣΗ – ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΖΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΦΥΤΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΡΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΡΕΝΤΖΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
• ΓΚΑΜΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΣΙΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΕΜΙΚ ΤΟΥ ΤΣΕΣΛΑΒ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
• ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗ (ΧΑΡΜΑΝΤΑ) ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΥΤΜΑΝΗ – ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10. ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
11. ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΠΑΛΙΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
13. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
14. ΣΙΑΠΕΡΑ ΌΛΓΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
16. ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΈΦΗ) ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΠΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
5. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗ
6. ΛΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΛΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
10. ΝΙΚΗΤΕΑ-ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΤΖΙΟΛΑ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
12.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΓΟΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΖΑΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΡΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΣΚΑ – ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΔΑΜ
ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΛΑΪΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΛΟ»
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
1.ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΛΑΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
2.ΚΑΝΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΚΑΤΣΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5.ΛΟΥΚΑΙ ΚΛΕΜΕΝΤ ΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑ
6.ΜΑΝΙΑΡΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.ΜΠΟΥΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
9.ΣΤΥΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10.ΤΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11.ΤΖΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12.ΤΟΨΑΚΗ ΑΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13.ΤΡΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
14.ΦΑΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
• ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΒΑΣΙΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
• ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΔΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
• ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
• ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΠΑΚΕΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΆΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΡΔΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΤΖΟΡΒΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ»
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ MAΡΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΟΥΤΡΙΑΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΕΤΡΙΔΗ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
•ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
•ΤΣΙΑΚΑΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΡΗΓΑ
ΓΙΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΪΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΟΥΠΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ»
ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

1. ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑΚΗ-ΖΗΣΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΝΟΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΙΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5. ΣΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΕΞΥΠΝΗ ΠΟΛΗ»
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΑΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΠΕΣΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

«ΒΟΛΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
•ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
•ΚΟΥΛΕΡΑ – ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
•ΜΕΛΙΤΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
•ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
•ΧΟΥΣΤΗ – ΒΑΛΙΑΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 300 ΚΑΤΟΙΚΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΓΙΑΤΩΝ
ΡΑΜΠΟ ΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΓΙΑΤΩΝ
ΜΠΟΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΛΑΦΥΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΛΑΦΥΡΩΝ
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΠΑΡΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Όλοι οι υποψήφιοι στο Δήμο Βόλου

Μαγνησία, Πρώτο Θέμα |