Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 24/8

10:55
Μοto3: Γκραν πρι Βρετανίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
11:50
MotoGP: Γκραν πρι Βρετανίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
12:05
WRC: Ράλι Γερμανίας
SS10 Freisen 2
Cosmote Sport 9
12:50
Moto2: Γκραν πρι Βρετανίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
13:10
WRC: Ράλι Γερμανίας
SS11 Romerstrasse 2
Cosmote Sport 9
14:00
Ποδόσφαιρο: Ανόβερο – Γκρόιτερ Φιρτ
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:30
Moto3: Γκραν πρι Βρετανίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
14:30
Ποδόσφαιρο: Νόριτς – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
14:30
Ποδόσφαιρο: Ντέρμπι – Γουέστ Μπρομ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
14:30
Ποδηλασία: Tour De L’Ain
9o ετάπ – Γαλλία
Eurosport 1
15:25
MotoGP: Γκραν πρι Βρετανίας
4α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
16:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Δανίας
4ο ετάπ
Eurosport 2
16:05
MotoGP: Γκραν πρι Βρετανίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Μάιντς – Γκλάντμπαχ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 4
16:30
Ποδόσφαιρο: Πάντεμπορν – Φράιμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
16:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
17:00
Ποδόσφαιρο: Συνέντευξη Τύπου ΑΕΚ
Novasports 24
17:00
Ποδόσφαιρο: Στόουκ – Λιντς
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
17:00
Moto2: Γκραν πρι Βρετανίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
17:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2
18:00
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα – Έιμπαρ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 6
19:00
Ποδόσφαιρο: Λαμία – Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

19:00
Ποδόσφαιρο: Πάρμα – Γιουβέντους
Σέριε Α
Novasports 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου

Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

19:50
WRC: Ράλι Γερμανίας
SS14 Arena Panzerplatte
Cosmote Sport 9
19:50
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
1ο ετάπ
Eurosport 1
20:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

20:30
WRC: Ράλι Γερμανίας
SS15 Panzerplatte 2
Cosmote Sport 9
21:00
Ποδόσφαιρο: Ντιζόν – Μπορντό
Λιγκ 1
Novasports 3
21:00
Ποδόσφαιρο: Άρης – ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports

21:00
Στίβος: IAAF Diamond League
Παρίσι
ΕΡΤ Sports
21:00
Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 8
21:30
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – Νάπολι
Σέριε Α
Novasports 1

21:45
Ποδόσφαιρο: Χέρενφεν – Τβέντε
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4
22:00
Ποδόσφαιρο: Θέλτα – Βαλένθια
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 6
23:00
Μπέιζμπολ: Λ.Α. Ντότζερς – Νιου Γιορκ Γιάνκις
MLB
FOX Sports

Τηλεοπτικές μεταδόσεις