Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 31/8
10:30
Μπάσκετ: Ανγκόλα – Σερβία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ2
11:00
Μπάσκετ: Πολωνία – Βενεζουέλα
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Play1
11:00
Ποδηλασία: Γύρος του Αλμάτι
Καζακστάν
Eurosport 2
11:30
Μπάσκετ: Ρωσία – Νιγηρία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Sports
11:30
Μπάσκετ: Ιράν – Πουέρτο Ρίκο
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Play2
12:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βελγίου
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
13:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βελγίου
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
ΕΡΤ1
14:00
Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Δρέσδης – Ζανκτ Πάουλι
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:30
Ποδόσφαιρο: Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
14:30
Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
14:30
Μπάσκετ: Φιλιππίνες – Ιταλία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ3
15:00
Μπάσκετ: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Sports
15:30
Μπάσκετ: Ισπανία – Τυνησία
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ2
15:30
Μπάσκετ: Αργεντινή – Ν. Κορέα
Παγκόσμιο Κύπελλο
ΕΡΤ Play1
15:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βελγίου
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
8ο ετάπ
Eurosport 1
16:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βελγίου
Κατατακτήριες δοκιμές
ΕΡΤ1
16:30
Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ – Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Πάντερμπορν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6
16:30
Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
17:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Μπράιτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Μπρέντφορντ – Ντέρμπι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
17:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γερμανίας
3ο ετάπ
Eurosport 2
18:00
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα – Μπαρτσελόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 4
18:30
Ποδόσφαιρο: Λυών – Μπορντό
Λιγκ 1
Novasports 4
19:00
Τένις: Αμερικάνικο Όπεν
6η ημέρα – Νέα Υόρκη
Eurosport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

19:00
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Μπρέσια
Σέριε Α
Novasports 3
19:05
Τένις: Αμερικάνικο Όπεν
6η ημέρα – Νέα Υόρκη
Eurosport 1
19:15
Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2

19:30
Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου – Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
20:00
Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 9
21:00
Ποδόσφαιρο: Τουλούζ – Αμιάν
Λιγκ 1
Novasports 4
21:00
Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ρίο Άβε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 4
21:30
Ποδόσφαιρο: ΝΠΣ Βόλος – Άρης
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

21:45
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Νάπολι
Σέριε Α
Novasports 3
22:00
Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Λεγκανές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 8
22:15
Τένις: Αμερικάνικο Όπεν
6η ημέρα – Νέα Υόρκη
Eurosport 1

Τηλεοπτικές μεταδόσεις