Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Οι ομάδες από τη Μαγνησία μετέχουν στον 3ο όμιλο και στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος (22 Σεπτεμβρίου) ο Θησέας θα αγωνιστεί ως γηπεδούχος (θα υποδεχθεί τον Πιερικό), ενώ εκτός έδρας θα αρχίσουν την προσπάθειά τους οι άλλοι δύο εκπρόσωποι του μαγνησιώτικου ποδοσφαίρου. Συγκεκριμένα, ο Γ.Σ. Αλμυρού θα παίξει στον Παλαμά με τον τοπικό Ατρόμητο, ενώ ο Διαγόρας Στεφανοβιεκείου θα αγωνιστεί στην Καλαμπάκα με τον Α.Σ. Μετέωρα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής
1η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη – Ποταμιά
ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική
Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας
Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς
Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Ποταμιά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – Αλμυρός

4η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου – Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

5η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός – Ποταμιά
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

6η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός
Αταλάντη – Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων
Ποταμιά – Δίας Δίου

7η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς
Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά
Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Αταλάντη
Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά
Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός
Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς
Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη

10η αγωνιστική
Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου – Αλμυρός
Ποταμιά – Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας
Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά
Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός – Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου
Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς
14η αγωνιστική
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΣ Μετέωρα
Ποταμιά – Αταλάντη
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αλμυρός – Ατρόμητος Παλαμά
Πιερικός – Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

15η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Αταλάντη
ΑΕ Καρίτσας – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Διγενής Νεοχωρίου – Ποταμιά
Ατρόμητος Παλαμά – Δίας Δίου
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αλμυρός
Ηρακλής Λάρισας – Πιερικός

16η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας – ΑΣ Μετέωρα
Αταλάντη – Διγενής Νεοχωρίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ατρόμητος Παλαμά
Ποταμιά – Θησέας Αγριάς
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Σελλάνων – Ηρακλής Λάρισας
Αλμυρός – Πιερικός

17η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Διγενής Νεοχωρίου
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΕ Καρίτσας
Θησέας Αγριάς – Αταλάντη
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ηρακλής Λάρισας – Ποταμιά
Πιερικός – Δίας Δίου
Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων

18η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΣ Μετέωρα
Διγενής Νεοχωρίου – Θησέας Αγριάς
ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Πιερικός
Ποταμιά – Αλμυρός
Δίας Δίου – ΑΟ Σελλάνων

19η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας – Διγενής Νεοχωρίου
Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας
Αλμυρός – Αταλάντη
ΑΟ Σελλάνων – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Δίας Δίου – Ποταμιά

20η αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά – Πιερικός
Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός
ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Σελλάνων
Αταλάντη – Δίας Δίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ποταμιά

21η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Ηρακλής Λάρισας
Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αλμυρός – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Σελλάνων – Ατρόμητος Παλαμά
Δίας Δίου – Διγενής Νεοχωρίου
Ποταμιά – ΑΕ Καρίτσας
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αταλάντη

22η αγωνιστική
Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας – Αλμυρός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Θησέας Αγριάς – Δίας Δίου
Ατρόμητος Παλαμά – Ποταμιά
Διγενής Νεοχωρίου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη – ΑΕ Καρίτσας

23η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Αλμυρός
ΑΟ Σελλάνων – Πιερικός
Δίας Δίου – Ηρακλής Λάρισας
Ποταμιά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς
Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΕ Καρίτσας – Διγενής Νεοχωρίου

24η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – ΑΣ Μετέωρα
Αλμυρός – Δίας Δίου
Πιερικός – Ποταμιά
Ηρακλής Λάρισας – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αταλάντη
Θησέας Αγριάς – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά

25η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Δίας Δίου
Ποταμιά – ΑΟ Σελλάνων
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αλμυρός
Αταλάντη – Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας – Ηρακλής Λάρισας
Διγενής Νεοχωρίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ατρόμητος Παλαμά – Θησέας Αγριάς

26η αγωνιστική
Ποταμιά – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Σελλάνων – Αταλάντη
Αλμυρός – ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός – Διγενής Νεοχωρίου
Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |