Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 21/911:50
12:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Σιγκαπούρης
3ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 5

13:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Σιγκαπούρης
3ες ελεύθερες δοκιμές
ΕΡΤ Sports
13:00
Ράγκμπι: Ημιτελικός
NRL
FOX Sports
13:30
Μοto3: Γκραν πρι Αραγονίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 7
13:55
Τένις: Laver Cup
Τουρνουά επίδειξης
Eurosport 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Νυρεμβέργη – Καρλσρούη
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:00
Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:25
MotoGP: Γκραν πρι Αραγονίας
4ες ελεύθερες δοκιμές
Cosmote Sport 7
14:30
Ποδόσφαιρο: Λιντς – Ντέρμπι
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
14:30
Ποδόσφαιρο: Λέστερ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:00
Τένις: Moselle Open
1ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
15:05
MotoGP: Γκραν πρι Αραγονίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 7
15:45
Μηχανοκίνητα: 24 ώρες Μπολ ντ’ Ορ
Γαλλία
Eurosport 2
15:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Σιγκαπούρης
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε – Μπρέσια
Σέριε Α
Novasports 2
16:00
Moto2: Γκραν πρι Αραγονίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 7
16:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Σιγκαπούρης
Κατατακτήριες δοκιμές
ΕΡΤ Sports
16:00
Ποδηλασία: Primus Classic
Eurosport 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
16:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:45
Μπάσκετ: Φενερμπαχτσέ – Αρμάνι Μιλάνο
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
Cosmote Sport 4
17:00
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Έιμπαρ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 9
17:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2
17:00
Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο
Τσάμπιονσιπ
Novasports 3
17:00
Τένις: Moselle Open
2ος ημιτελικός
Cosmote Sport 6
17:15
Ποδόσφαιρο: NPS Βόλος – ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

17:20
Μηχανοκίνητα: Red Bull MotoGP Rookies Cup
Αραγκόν, Ισπανία – 1ος αγώνας
Cosmote Sport 7
18:30
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ – Μονπελιέ
Λιγκ 1
Novasports 4
19:00
Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Ελλάς Βερόνα
Σέριε Α
Novasports 3
19:00
Μπάσκετ: Παναθηναϊκός – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
Cosmote Sport 4
19:00
Μπάσκετ: Αναντολού Εφές – Άλμπα Βερολίνου
Zadar Basketball
Cosmote Sport 7
19:30
Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Βαλένθια
Σούπερκαπ Ισπανίας
Cosmote Sport 8
19:30
Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης – Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Νιούκαστλ – Μπράιτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 1
19:55
Τένις: Laver Cup
Τουρνουά επίδειξης
Eurosport 1
20:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

21:00
Ποδόσφαιρο: Νιμ – Τουλούζ
Λιγκ 1
Novasports 3
21:45
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Ίντερ
Σέριε Α
Novasports 1
22:00
Τένις: Laver cup
Toυρνουά επίδειξης
Eurosport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Γρανάδα – Μπαρτσελόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης – Φουενλαμπράδα
Σούπερκαπ Ισπανίας
Cosmote Sport 8
22:30
Ποδόσφαιρο: Μορεϊρένσε – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 9

Τηλεοπτικές μεταδόσεις